Uzman Astrolog ile 14 Haziran 2019 Cuma - Günlük ve

konusunda hiç şüphesiz bilinen tek isim ile 14 Haziran 2019 Cuma için yayınlandı. Sosyal medya kullanıcılarının '' olarak da tanıdığı Zeynep Turan, haftanın sonu yaklaşırken de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyecek? İşte, Astroloji ile 14 Haziran 2019 Cuma için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 14.6.2019 09:30 Güncelleme Tarihi: 14.6.2019 10:26
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 14 Haziran 2019 Cuma - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 14 Haziran 2019 Cuma günü için burç yorumları sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 14 Haziran 2019 Cuma burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından günlük burç yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Kova burcunun 210 günlük serüveni" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 14 HAZİRAN 2019 CUMA - ASTROLOJİ

Astrogündem: Mars'ın Satürn ve Plüton ile karşıtlık yapıyor olması hayatın akışını değiştirecek olayların yaşanabileceğini işaret ediyor. Avrupa Birliği ve NATO gibi kuruluşlarla ilgili şüpheci gelişmeler yaşanırken, güvenilirlikleri bir kez daha sarsılabilir. Kader yeniden yazılıyor diyeceğimiz diğer bir alan ise Avrupa Birliği'nin dağılmasına vurgu yapacak güçlü adımlar olabilir.

KOÇ: Değişime açık olduğun bugünlerde, farklı konulara yönelebilirsin. Yenilik, sana kendini iyi hissettirecek. Bugüne kadar istediğin ama olmasını tahmin etmediğin bazı olaylar gerçekleşebilir. Banka veya vergi dairesinde halletmen gereken işlerin varsa, bugün gökyüzü sana yardımcı olacaktır. Günün yorgunluğunu üzerinden atmak için evdeki rutin işlerinle oyalanabilirsin.

BOĞA: Sosyal ve iş hayatın arasındaki sınırı koruduğunda, kaygılarından da kurtulduğunu sende göreceksin. Tek ihtiyacın olan kendini dengelemek… Kendi içinde yaşadığın ruhsal sorunlarını annene veya sana yakın olan bir arkadaşına açabilir, onlardan yardım isteyebilirsin. Unutma ki hayatta her şeyin çaresi var. İnsanlarla sorunlarını paylaşmak ve içini dökmek sana yardımcı olacak.

İKİZLER: Çalışma alanında değişiklikler söz konusu. İş yerinden birinin departman değişikliği veya işten ayrılma haberini alabilirsin. Bugün genel olarak yaşayacaklarının seni oldukça şaşırtması olası görünüyor. Aile şirketinde çalışıyorsan, banka hesaplarındaki hareketlilik, kredi alımı gibi konular gündemini oluşturabilir.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 14 Haziran 2019 Cuma - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN