Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük 26 Haziran 2019 Çarşamba - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Astroloji konusunda hiç şüphesiz bilinen tek isim olan Zeynep Turan ile 26 Haziran 2019 Çarşamba için günlük yayınlandı. Sosyal medya kullanan bireylerin 'Twitburc' mahlası ile de tanıdığı Zeynep Turan, hafta ortasında da koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, haftalık burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyor? İşte, Astroloji ile 26 Haziran 2019 Çarşamba için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 26.6.2019 13:59
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 26 Haziran 2019 Çarşamba - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 26 Haziran 2019 Çarşamba günü için sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 26 Haziran 2019 Çarşamba burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından günlük burç yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Stilinizi Burcunuz Belirler" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 26 HAZİRAN 2019 ÇARŞAMBA - ASTROLOJİ

#Astrogündem: Venüs-Uranüs ilişkisi 1967 yılına ve 1967 doğumlulara vurgu yapıyor. İş dünyasından siyasete, spordan sanatçılara kadar pek çok isim gündeme gelebilir. Diğer taraftan İran ile ilgili sıcak gelişmeler dünya basınında yerini bulabilir. Denizler ve seller her ülkenin derdi.

KOÇ: Yeni iş teklifleri alman, işinde farklı teknikler kullanman ilerleyen günlerde yükselmene neden olabilir. Ortaklaşa çalışma içerisinde olduğun insanlarla yaşanan üstünlük mücadeleleri bugünlerde kafanı yoruyor olabilir. İlişkisini sonlandırmış biriysen, duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde aile meclisinde önemli kararlar alınabilir.

BOĞA: Ruh halindeki bu karmaşa bugün iş hayatında kendini gösterebilir. Öte yandan finansal ve iş hayatına dair gelişmeler, bu sürecin esas kilit noktasını oluşturuyor senin için. Süregelen işlerinde bazı aksilikler oluşabileceği gibi alacaklarını almakta gecikmeler yaşayabilirsin.

İKİZLER: Yolunda gitmeyen gelişmeleri onarmak için bugün fırsatların var. Kendine sabır dileyip, yoluna devam etmek en mantıklısı. Hayata olan yaklaşımın eskisinden çok farklı ve bugün arkadaşlarına karşı duruşun çok özenli olacak. Olayları objektif değerlendirmekten uzak olduğun bir gün geçirebilirsin. Bu durum iş yerinde birtakım gerginliklere sebep olabilir.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 26 Haziran 2019 Çarşamba - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN