Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 11 Temmuz 2019 Perşembe yorumları - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Astroloji denildiğinde hiç şüphesiz bilinen tek isim Zeynep Turan ile 11 Temmuz 2019 Perşembe için yorumları yayınlandı. Sosyal medya kullanan vatandaşların 'Twitburc' mahlası ile de bildiği Zeynep Turan, haftanın sonu yaklaşırken de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, haftalık burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyecek? İşte, Astroloji ile 11 Temmuz 2019 Perşembe için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 11.7.2019 10:09
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 11 Temmuz 2019 Perşembe günlük burç yorumları - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 11 Temmuz 2019 Perşembe günü için sabah.com.tr'de yayında. Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 11 Temmuz 2019 Perşembe burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Nasıl bir düğün sizi mutlu eder?" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 11 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE - ASTROLOJİ

Astrogündem: Mars-Chiron 120'liği hata kabul etmeyenleri ortaya dökecek. Eş zamanlı siyasi dalgalanmalar piyasaları hareketlendirebilir. 4 Nisan 1975'te kurulmuş, Ay burcu Oğlak, milyarlarca dolar yıllık cirosu olan Microsoft'un 2016'dan bu yana dönüşüm geçirmesi neyin habercisi? İkiye bölünerek satılacağı bugünden sonra konuşulabilir. Ay, Oğlak burcunda tutulacak.

Koç: Gün içerisinde anne ailesinde miras, mal paylaşımı gibi konular gündeme gelebilir. Üretmekten ve çalışmaktan asla uzak duran biri olmadın. Şimdi çalışmalarının karşılığını alacağın bir süreç başlıyor. Özellikle bugün alacağın teklifleri mutlaka değerlendirmeye almanda fayda var.

Boğa: Attığın adımlar ve iş yerindeki performansın, fark edilir nitelikte. Kendine olan güvenin sosyal hayatında da epey dikkat çekecek. Arkadaşların veya içinde bulunduğun herhangi bir grupla ilişkilerinin ön plana çıktığı bir gün. İş arayışı içinde olan bir Boğa burcuysan, konumuna güvendiğin bir yakınından referans olmasını isteyebilirsin.

İkizler: Bugün araştırmacı yönünü ortaya çıkaracaksın. Etrafındaki kişilere verdiğin fikirlerin boşa gitmediğini görmen seni gururlandırıyor. Kendi işini yapan bir İkizler burcuysan, çalışma koşullarıyla ilgili alacağın kararlar, çalışanlarını sevindirebilir.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 11 Temmuz 2019 Perşembe günlük burç yorumları - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN