'e destek mesajları yağıyor! Son dakika haberi: Doğum kilolarıyla gündeme gelmişti...

Magazin dünyasından gelen son dakika haberlere göre; ’e sanat camiasından büyük bir destek geldi. 4 ay önce doğum yapan ve önceki gün havalimanında görüntülenen Fahriye Evcen, doğum kiloları nedeniyle sert eleştirilere maruz kalmıştı. Fahriye Evcen’in doğum kiloları magazin gündeminde en çok konuşulan konu oldu. Bunun üzerine sosyal medya tek seste kenetlendi. Oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, iki yıl önce İstanbul'da evlendi. Mutlu çift, kısa bir süre sonra da müjdeli haberi verdi. Güzel oyuncu Fahriye Evcen, geçtiğimiz Nisan ayında oğulları Karan'ı dünyaya getirdi. Bodrum'da objektiflerimize takılan çift, önceki gün ise İstanbul Havalimanı'nda görüntülendi. Bazı kendini bilmezler de sosyal medyada Fahriye Evcen'in doğum kilolarıyla dalga geçti. Ancak bu iğrenç yorumlara tepki gecikmedi. 7'den 70'e herkes, çiçeği burnunda anneye, "Çok güzelsin Fahriye Evcen" diye seslendi. Fahriye Evcen’e destekler çığı gibi büyüyor.

Giriş Tarihi: 18.8.2019 11:47 Güncelleme Tarihi: 19.8.2019 07:24
Fahriye Evcen'e destek mesajları yağıyor! Son dakika haberi: Doğum kilolarıyla gündeme gelmişti...

Oyuncu Burak Özçivit ve , iki yıl önce İstanbul'da evlendi. Mutlu çift, kısa bir süre sonra da müjdeli haberi verdi. Güzel oyuncu Evcen, geçtiğimiz Nisan ayında oğulları Karan'ı dünyaya getirdi. Sosyal medyada şimdiden 140 bine yakın takipçisi bulunan Karan bebeğin fotoğrafını ilk kez TAKVİM çekti. Bodrum'da objektiflerimize takılan çift, önceki gün ise İstanbul Havalimanı'nda görüntülendi. Bazı kendini bilmezler de sosyal medyada Fahriye Evcen'in doğum kilolarıyla dalga geçti. Ancak bu iğrenç yorumlara tepki gecikmedi. 7'den 70'e herkes, çiçeği burnunda anneye, "Çok güzelsin Fahriye Evcen" diye seslendi. Diğer destek mesajları ise şöyleydi:

ÇOK GÜZELSİN FAHRİYE!

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, Nisan ayında oğlu Karan'ı dünyaya getirdi. Bazı densizler ise doğum kilolarıyla dalga geçip seviyesizleşti. Bunun üzerine sosyal medya tek seste kenetlendi: Çok güzelsin Fahriye!

ARKADAŞINA GÖNDER
Fahriye Evcen'e destek mesajları yağıyor! Son dakika haberi: Doğum kilolarıyla gündeme gelmişti...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN