Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 10 Eylül 2019 Salı yayınlandı - Günlük ve

denildiğinde hiç şüphesiz bilinen tek isim Zeynep Turan ile 10 Eylül 2019 Salı için yayınlandı. Sosyal medya medya kullanıcılarının '' olarak da tanıdığı Zeynep Turan, haftanın ikinci gününde de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyecek? İşte, Astroloji ile 10 Eylül 2019 Salı için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 10.9.2019 12:37 Güncelleme Tarihi: 10.9.2019 12:38
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 10 Eylül 2019 Salı günlük burç yorumları yayınlandı - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog ile 10 Eylül 2019 Salı günü için sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların olarak da bildiği , her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 10 Eylül 2019 Salı burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise konusunda uzman isim olan 'ın "Burçlar için aşk ne ifade ediyor?" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 10 EYLÜL 2019 SALI - ASTROLOJİ

Astrogündem: Herkes sözünün bir adım ötesine geçebilir. Güneş -Neptün karşıtlığı ülkemizin siyasi tarihi için önemli günler yaşanacağını işaret ediyor. Hem Avrupa'nın hem de Ortadoğu'nun yaptırımları ve siyasi barış teklifi ile karşılaşabiliriz. Bugünden sonra yaşanan her olay 2019 yılının aralık ayındaki tutulmaya atıfta bulunacak.

KOÇ: Sahip olduğun kaynaklarını daha iyi değerlendirmek arzusu içeresindesin. Özellikle birikimlerini yatırıma dönüştürmek isteyeceksiniz. Ekonomik anlamda geleceğini garanti altına almak isteyeceksin. Bugün sözlerinin arkasında durarak, yakınlarına verdiğin tavizleri yerine getirmek isteyeceksin. İkili ilişkilerde istemeden de olsa karşındaki kişileri sıkboğaz edebilirsin.

BOĞA: Hayatını zorlaştıran her durumun üstesinden gelmeye hazırsın. Bugünden başlayarak cuma günü için işlerine odaklanıyorsun. Bu durum bir görüşme hazırlığı ya da yolculuk için olabilir. Uzun zamandır maddi konularda kendine koyduğun sınırı aşmak isteyebilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Boğa burcuysan, değer verdiğin kişinin bazı davranışlarının değiştiğini sezebilirsin.

İKİZLER: Beklentilerinin, hayallerinin, planlarının değiştiği bir güne hazır ol. Hayata başka bir penceren bakman gerektiğini düşüneceksin. Çalışma ortamında katılacağın toplantıda daha etkin konuşmalar yapmanın sana güzel getirileri olacak. Kalabalık ortamda çalışan İkizler burcuysan, farklı fikirlerin havada uçuşacağı bir gün olacak.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 10 Eylül 2019 Salı günlük burç yorumları yayınlandı - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN