Uzman Astrolog Zeynep Turan ile yorumları 3 Aralık 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Giriş Tarihi: 3.12.2019 00:51
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 3 Aralık 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Yengeç: Mücadele edeceğin alanlarda saldırgan olmamalısın. Hızlı ve ani kararlar üzülmene neden olabilir. Kendi işini yapan bir Yengeç burcuysan, sektörünü ön plana çıkarmak için reklam kampanyalarına dâhil olabilirsin. İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan, artık daha kararlı adımlar atmak isteyeceksin.

Aslan: Katılacağın etkinliklerde önemli işler yapmış insanlarla bir arada olabilirsin. Fikirlerinle çevreni etki altında bırakacaksın. Bu durum seni son derece besleyecek. Ekonomik olarak yeni düzenlemelere gidebilirsin. Gereksiz harcamaların üzerinde büyük yük oluşturduğunu biliyorsun. İş arayışındaysan, kendini umutsuz hissedebilirsin.

Başak: Bu zamana kadar ne yaptıysam olmadı, başarısız oldum dediğin konuların kapısının sana bir bir açıldığına şahit olacaksın. Eğer bir süredir iş yerinde sorun yaşayan bir Başak burcuysan bugün başaracağın tek bir projeyle herkesin önüne geçebilir, vazgeçilmezi oynayabilirsin. Kendi işini yapan bir Başak burcuysan, yurtdışı bağlantılı anlaşmaya imza atabilirsin.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 3 Aralık 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN