Uzman Astrolog Zeynep Turan ile yorumları 3 Aralık 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Giriş Tarihi: 3.12.2019 00:51
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 3 Aralık 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Terazi: Bugün hırsın ve mücadeleci yanın herkes tarafından fark ediliyor. Aynı zamanda birilerine yön vermek, yönlendirmek de bir o kadar kontrolün altında olacak. Tek sorun ise bu döngüde dikkatini toparlaman gereken konularda, kararsız kalışın. Bazı fikirleri çok kişiselleştirip, konuşmaları bir anda tartışmalara çevirebilirsin.

Akrep: Eğer ailenle ortaklı bir iş yapısı içindeysen statünü güçlendirebilir, işleri lehine çevirebilirsin. Bugünden itibaren güç gösterisinde bulunacağın olaylar yaşayacaksın. Yaşam alanına dair ve finansal konularda sessiz sakin çaba gösterirken, bir yandan da öğrenmek, keşfetmek, kafandaki düşünceleri ehlileştirmek adına önemli bir mesai harcıyor olacaksın.

Yay: İşlerin yoğun olacağı bir döneme giriyorsun. Kendi işini büyütmek ya da çalışan sayısını artırmak istiyorsan elini çabuk tutmalısın. Maddi anlamda beklenti içinde olduğun iş bağlantıların bugün çözülebilir. Bu sayede para akışını arttırabilirsin. Kendinden emin davranman birilerinin hoşuna gidecektir ama bunu profesyonel bir boyutta tutmaya ayrıca özen göstermelisin.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 3 Aralık 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN