Uzman Astrolog Zeynep Turan ile yorumları 3 Aralık 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Giriş Tarihi: 3.12.2019 00:51
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 3 Aralık 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Oğlak: Bugünlerde yine her zamanki gibi iş ve sorumluluk derken adeta kendini unutabilirsin. Fakat dış dünyadan kendini geri çekip, biraz daha kendine dönebilirsin. Çevrendeki insanlarla mücadele etmekte sıkıldığın bir dönemde değişim başlayacak senin için. Eğer evli bir Oğlak burcuysan eşinin ailesiyle ilgili maddi konular gündeme gelebilir ve yatırım yapmakla ilgili planlar yapmak isteyebilirsin.

Kova: Genel olarak kariyer alanında yükseldiğin ve finans alanında sonuçlar yaşayacağın bir gün olacak. Geçen ay yapmış olduğun harcamaları bugün toparlayabilirsin. Ay sonuna doğru gelir ve giderlerin arasında fark olmamasına dikkat etmelisin. İş arayışında olan bir Kova burcuysan, önemli bir referans sayesinde iş görüşmesine davet edilebilirsin.

Balık: Maddi konular gündeminde olacak. Kazancını arttırmanın yollarını arayacaksın. Sorumlulukların üzerinde ağırlık oluşturuyor. Pes etmekse sana göre değil. Hayatına yön vermek için detayları görmelisin. Gün içerisinde geçmişine ve yüreğine gömdüklerinin zihninde canlandığına tanıklık edebilirsin. "Ben bunları çoktan aştım" dediğin çok mesele var. Peki, gerçekten üstüne bir çizik atabildin mi?

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 3 Aralık 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN