Uzman Astrolog Zeynep Turan ile yorumları 3 Aralık 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Astroloji konusunda milyonların aklına gelen ilk isim olan Zeynep Turan ile 3 Aralık 2019 Salı için yorumları yayınlandı. Sosyal medya kullanan vatandaşların 'Twitburc' olarak da bildiği Zeynep Turan, haftanın ikinci gününde de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, haftalık burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün diyecek? İşte, Astroloji ile 3 Aralık 2019 Salı için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 3.12.2019 00:51 ABONE OL
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 3 Aralık 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 3 Aralık 2019 Salı günü için sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 3 Aralık 2019 Salı burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Sen kimsin Jüpiter?" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 3 ARALIK 2019 SALI - ASTROLOJİ

Astrogündem: Akıl almaz günlere doğru yürürken dünya gündemi hararetini artırabilir. Venüs-Mars 60'lığı değişimin yeni kapılar araladığını gösterecek. Avrupa sokaklarında çatışmalar artabilir. Raylı sistemle çalışan araçlar gündeme gelebilir.

Koç: Bugün büyük adımlar atmaya hazırlanıyorsun. Adeta yeni yılı karşılarcasına kişisel değişimlere giderken, uzun zamandır hayal ettiğin seyahat için de planlar yapacaksın. Bugün çevrendeki insanların sorunlarıyla ilgilenmek isteyebilirsin ancak bazı insanlara karşı da tavrını net olarak ortaya koymayı planlıyorsun. Bu durum seni oldukça sosyal, dışa dönük ve biraz da aceleci yapacak.

Boğa: Aşk konusunda daha da seçici olacağın günler başlıyor. Olacak olsaydı birlikteliğim zaten bitmezdi dediğin günlerde birlikte olduğun kişiye benzer kişilerle karşılaşabilirsin. Bir daha aynı şeyleri yaşayamam diyebilirsin. Evet, şu an kafan gerçekten çok karışık. 'Bu ne zaman bitecek, bunu ne zaman yapacaktım' gibi sorular aklına yığılıp kalmış bir vaziyette.

İkizler: Ruhsal anlamda kendini besleyecek işler yapabilir, seninle aynı düşüncede olan insanlarla vakit geçirmek isteyebilirsin. Senin için çalışma, üretme, yenilenme ve değişim ön planda olacak. Bu süreci tetikleyen olaylar da var. Özellikle yaşam alanını ve günlük hayatını daha verimli kılmak adına farklı topluluklara ya da gruplara dâhil olabilirsin.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 3 Aralık 2019 Salı - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN