Nare'yi kalbine yazdı... karakter ile büyüleyen 'e eşi Kadir Doğulu'dan jest!

Son dönemin sevilen dizisi ile ekranlara dönen başarılı oyunculuğu ile gönülleri feth etti. Başrollerinde ve Neslihan Atagül'ün yer aldığı Sefirin Kızı sosyal medyada da oldukça merak ediliyor. ile büyük beğeni toplayan güzel oyuncu Neslihan Atagül sizideki büyük aşkı ile zor günler yaşarken gerçek hayatta ise oldukça mutlu bir evliliği var. Kendisi gibi oyuncu ile evli olan Neslihan Atagül sık sık sosyal medyadan da paylaşımlarda bulunuyor. Kendisi kadar eşi de onunla paylaşım yapmaktan çok hoşlanıyor. Kadir Doğulu'nun Sefirin Kızı Neslihan Atagül ile son yaptığı paylaşım ise oldukça dikkat çekti. İşte Kadir Doğulu'nun Sefirin Kızı'nın Nare'si Neslihan Atagül ile yaptığı paylaşımdaki dikkat çeken o detay...

Giriş Tarihi: 6.1.2020 17:54 Güncelleme Tarihi: 6.1.2020 18:00 ABONE OL
Kadir Doğulu Sefirin Kızı Nare'yi kalbine yazdı... Sefirin Kızı Nare karakter ile büyüleyen Neslihan Atagül'e eşi Kadir Doğulu'dan jest!

Son dönemin sevilen dizisi ile ekranlara dönen başarılı oyunculuğu ile gönülleri feth etti. Başrollerinde ve Neslihan Atagül'ün yer aldığı Sefirin Kızı sosyal medyada da oldukça merak ediliyor. ile büyük beğeni toplayan güzel oyuncu Neslihan Atagül sizideki büyük aşkı ile zor günler yaşarken gerçek hayatta ise oldukça mutlu bir evliliği var.

ARKADAŞINA GÖNDER
Kadir Doğulu Sefirin Kızı Nare'yi kalbine yazdı... Sefirin Kızı Nare karakter ile büyüleyen Neslihan Atagül'e eşi Kadir Doğulu'dan jest!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN