haber: ve aşkına yine gölge düştü! Kubilay Aka'nın bir kadınla yazışmaları oldu!

Dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan ve çifti ihanet haberleri sonrası ayrılmıştı. Geçen yıla damga vuran sürpriz ayrılık haberi sonrası Kubilay Aka ile Miray Daner'in ayrılıklarının ardında yatan sebebin Kubilay Aka'nın ile samimi fotoğraflarının ortaya çıkması olduğu söylendi. Taraflar ihanet haberlerini yalanlasa da Kubilay Aka ile Miray Daner'in aşkları bitti. Geçtiğimiz günlerde yeniden barıştıkları söylenen çiftinin aynı eve taşındıkları söylenmişti. İlişkilerini bu kez kameralardan uzak yaşama kararı alan Miray Daner ile Kubilay Aka'nın ilişkilerine gölge düştü. Miray Daner istediği için menajeri Ufuk Ergin ile yollarını ayıran Kubilay Aka'nın bir kadınla yaptığı sosyal medya yazışmaları oldu. İşte magazin gündemine sok dakika haberi olarak düşen Kubilay Aka'nın ihanet iddialarını doğrulayan açıklaması...

Giriş Tarihi: 16.1.2020 17:40 Güncelleme Tarihi: 16.1.2020 17:45 ABONE OL
Son dakika haber: Kubilay Aka ve Miray Daner aşkına yine gölge düştü! Kubilay Aka'nın bir kadınla yazışmaları ifşa oldu!

Dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan ve çifti 3 yıllık ilişkilerine ihanet haberleri ile son vermişti. Geçen yıla damga vuran sürpriz ayrılık haberi sonrası Kubilay Aka ile Miray Daner'in ayrılıklarının ardında yatan sebebin Kubilay Aka'nın ile samimi fotoğraflarının ortaya çıkması olduğu söylendi. Taraflar ihanet haberlerini yalanlasa da Kubilay Aka ile Miray Daner'in aşkları bitti.

ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika haber: Kubilay Aka ve Miray Daner aşkına yine gölge düştü! Kubilay Aka'nın bir kadınla yazışmaları ifşa oldu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN