'in isyanı: Dekontları gönderin ben ödeyeceğim!

’in Buca ilçesinde yaşayan, beyin tümörü nedeniyle kemoterapi gördüğünü söyleyerek saçlarını da kazıtan (19), 'e üzerinden 'Lütfen bir çay içelim' diyerek çağrıda bulundu. İrem Atan'a bulunan bazı kişiler Haluk Levent'e ağır eleştirilerde bulundu. Ünlü sanatçı bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada " Bazıları ‘Abi sen de ilgileniyorsun diye para yolladım’ diyor. Kaç kez yazdım ‘Yapmayın, valilik izni olmayan kimseye para göndermeyin’ diye. Haksız mıyım?... Bana 'ı kapat diyorlar. İrem Atan'a para gönderenler bana dekontlarını atsın. Onların adına cebimden bir yardım kuruluşuna ödeme yapacağım" dedi.

Giriş Tarihi: 9.3.2020 16:03 Güncelleme Tarihi: 9.3.2020 17:37 ABONE OL
Haluk Levent'in İrem Atan isyanı: Dekontları gönderin ben ödeyeceğim!

Zor bir süreçten geçtiğini düşündüğü genç kıza destek olmak isteyen Levent ise, Atan'ın bu isteğini yanıtsız bırakmayarak genç kızla İzmir Kordon'da buluştu, çay içerek şarkı söyledi. Haluk Levent'in sergilediği duyarlı davranış, basına da yansıdı.

Haluk Levent sosyal medyadan o küfürlere böyle isyan etti "Bir kız beni kandırmış... " | Video

Birçok kişi hasta olduğunu düşündüğü Atan'a maddi yardımda bulundu. Bir süre sonra sosyal medyada, İrem Atan'ın kanser hastası olmadığı ve çevresindeki herkesi kandırdığına dair iddialar ortaya atıldı. İrem Altan, iddiaları kabul ederek Haluk Levent'ten özür diledi ve sosyal medya hesaplarını kapattı. Haluk Levent ise, "Tek sevindiğim şey beni kandırmış olsa da onun beyin tümörüne yakalanmamış olmasıydı. Tek tesellim o" dedi.

DEKONTLARI BANA ATIN!

İrem Atan'a maddi yardımda bulunan bazı kişiler Haluk Levent'e ağır eleştirilerde bulundu. Ünlü sanatçı bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada " Bazıları 'Abi sen de ilgileniyorsun diye para yolladım' diyor. Kaç kez yazdım 'Yapmayın, valilik izni olmayan kimseye para göndermeyin' diye. Haksız mıyım?... Bana AHBAP'ı kapat diyorlar. İrem Atan'a para gönderenler bana dekontlarını atsın. Onların adına cebimden bir yardım kuruluşuna ödeme yapacağım" dedi.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haluk Levent'in İrem Atan isyanı: Dekontları gönderin ben ödeyeceğim!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA