’i ifşa ettiler!

ile aşk yaşayan sunucu 'in bu kez de magazin programı sunucuları Müge ve 'i tehdit etti. Müge ve Gülşen'le kendilerine gece tehdit mesajları geldiğini belirtti. Bu tehdidi yapan kişinin zaten son günlerde yaptıkları dolayısıyla sıkça yer aldığını, bugüne kadar birçok insan tarafından tehdit edildiklerini açıkladılar. Bir gün önce yaptıkları bir haberden dolayı bunları yaşayan sunucular sert bir şekilde tepkilerini dile getirdiler ve bu ünlüyü ifşa ettiler. Hem yazdığı tehdit mesajlarını hem de bu kişinin neler yaptığını seyircilerle paylaştılar.

Giriş Tarihi: 26.3.2020 13:29 Güncelleme Tarihi: 26.3.2020 13:30 ABONE OL
Ece Erken’i ifşa ettiler!

2. Sayfa programında ilginç bir olay yaşandı. Programın sunucuları evli iş insanı Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşayan sunucu Ece Erken'in kendilerini tehdit ettiğini iddia etti. Müge ve Gülşen'le kendilerine gece tehdit mesajları geldiğini ifade etti. Bu tehdidi yapan kişinin zaten son günlerde yaptıkları dolayısıyla sıkça sosyal medyada yer aldığını, bugüne kadar birçok insan tarafından tehdit edildiklerini açıkladılar. Bir gün önce yaptıkları bir haberden dolayı bunları yaşayan sunucular sert bir şekilde tepkilerini dile getirdiler ve bu ünlüyü ifşa ettiler. Hem yazdığı tehdit mesajlarını hem de bu kişinin neler yaptığını seyircilerle paylaştılar.

"DAHA ÖNCE DE BAŞKA İNSANLARI TEHDİT EDİYORDU"

Müge ve Gülşen kendilerine gelen mesajları günlerdir magazin gündeminde yasak aşk ile gündemde olan Ece Erken olarak açıkladı. Çok ağır sözlerle eleştiren sunucular, Ece Erken'in daha önce de başka insanları tehdit ettiğini açıkladı.

ARKADAŞINA GÖNDER
Ece Erken’i ifşa ettiler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA