: ’de bir kişi ile yakalandı!

Eski Milli futbolcu Emre Aşık'ın eski eşi , 'de yapılan yol kontrolü sırasında bir kişi ile yakalandı. Yağmur Aşık'ın bulunduğu lüks araçta yapılan aramada 2 ruhsatsız silah ile bir miktar uyuşturucu yakalandı. Yağmur Aşık ve yanındaki şahıs 'ne çıkarıldı.

Giriş Tarihi: 26.3.2020 17:00 Güncelleme Tarihi: 26.3.2020 17:26 ABONE OL
Son dakika: Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Aşık Düzce’de cezaevi firarisi bir kişi ile yakalandı!

Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Gölormanı Köyü'nde sivil uygulama yaptığı sırada lüks bir aracın jandarma ekiplerini görünce kaçmaya çalışması ve aracı durdurmak isteyen jandarma ekiplerinin üzerine aracını sürerek Jandarma astsubaya çarpmasıyla gelişen olayda şok eden ayrıntı. Jandarma ekiplerinin kısa süreli takibi sonrası yakalanan aracın içinden çıkan tanıdık isim Eski Milli futbolcu Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Aşık'tı. Yağmur Aşık cezaevi firarisi bir kişi ile yakalandı.

2 RUHSATSIZ SİLAH İLE BİR MİKTAR UYUŞTURUCU

Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Gölormanı Köyü'nde sivil uygulama yaptığı sırada lüks bir aracın jandarma ekiplerini görünce kaçmaya başladığını fark ettiler. Aracın sürücüsü olan şahıs kendisini durdurmak isteyen jandarma ekiplerinin üzerine aracını sürerek Jandarma astsubaya çarptı ve yaralanmasına neden oldu. Ardından ise Jandarma ekipleri aracı takibe alarak Cumayeri sapağı mevki'inde yakalandılar. Yakalanan şahıslardan birisinin cezaevi firari E. S. diğerinin ise eski futbolcu Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Aşık olduğu anlaşıldı. Araçta yapılan aramada 2 ruhsatsız silah ile bir miktar uyuşturucu yakalandı. Gözaltına alınan şahıslar jandarmada yapılan işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi'ne sevk edildiler.

Yağmur Aşık adliyeye götürüldüğü sırada yüzünü kapatarak basın mensuplarının sorununu cevaplamadı.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika: Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Aşık Düzce’de cezaevi firarisi bir kişi ile yakalandı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA