Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük 22 Mayıs 2020 Cuma - yorumu ve Astroloji

Astroloji denildiğinde akıllara gelen tek isim olan Zeynep Turan ile 22 Mayıs 2020 Cuma için günlük yayınlandı. Sosyal medya kullanıcılarının 'Twitburc' mahlası ile de tanıdığı Zeynep Turan, hafta sonuna yaklaşırken de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, haftalık burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün diyor? İşte, Astroloji ile 22 Mayıs 2020 Cuma için yorumunuz...

Giriş Tarihi: 22.5.2020 10:08 ABONE OL
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 22 Mayıs 2020 Cuma - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog ile 22 Mayıs 2020 Cuma günü için sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 22 Mayıs 2020 Cuma burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Yeniay İkizler burcunda" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 22 MAYIS 2020 CUMA - ASTROLOJİ

Astrogündem: İş insanlarının yolları, yönleri, iş yapma şekilleri değişiyor. Merkür-Venüs kavuşumu; toplumsal normları sarsacak ilişkileri dünya manşetlerine taşıyabilir. 1991 yılında kaderi değişen Rusya ve Kazakistan'ın ilişkileri gündeme gelebilir.

Koç: Geçmişte yaptığın iyilikler şimdi yaşadığın sorunların çözülmesinde yardımcı oluyor. Unutulmadığını bilmek ve hissetmek duygusal bir gün geçirmene neden olabilir. Bu duygu durumun etrafında gelişen olaylara karşı daha merhametli bir bakış açısı ile yaklaşmanı sağlıyor.

Boğa: Bugün uzun zamandır hissetmediğin duyguları sana tekrar hissettirecek biri ile tanışabilirsin. Tanıştığın kişiye akşam mesaj atmak konusunda tereddütler yaşayabilirsin. Kendine güvenmelisin.

İkizler: Çalıştığın alan ile ilgili yeni şeyler keşfetmek seni hiç yormuyor. Bu konudaki azmin iş yerindeki arkadaşlarını olumlu yönde etkiliyor. Aile içinde birinin morali bozuk olduğunu fark ediyorsun. Ona hediye alıp mutlu hissetmesini sağlayabilirsin.

Yengeç: Tüm günü evde geçirmek isteyebilirsin. Kendini yorgun hissediyorsun. Güzel bir kahvaltı yaparak kendini motive edebilirsin. Gün içinde bir yakınından alacağın haber seni heyecanlandırabilir.

Aslan: İlişkisi olan bir Aslan burcuysan yeterince önemsenmediğini düşünebilirsin. Bu durum seni birtakım soru işaretleri ile baş başa bırakabilir. İş hayatı konusunda kafana takmana değmeyecek ayrıntıları kendine sorun ediyorsun. Aklını küçük sorunlar ile meşgul etmemelisin.

Başak: Güne başlarken yaptığın rutin egzersizlere ara vermek isteyebilirsin. Ona göre besin değerleri düşük olan yiyecekler tüketiyorsun. Evli bir Başak burcuysan çocuklarının çok hareketli olması evde bulunan eşyalara zarar verebilir.

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 22 Mayıs 2020 Cuma - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Terazi: Kendini yalnız hissedeceğin bir gün olabilir. Arkadaşlarını telefon ile arayıp bu hissi kırmak isteyebilirsin. Bıkkın tavrını üzerinden atmalısın. Aileni desteğini arkanda hissetmek bir nebze sana iyi geliyor.

Akrep: İlişkisi olan bir Akrep burcuysan ilişkinin duygusal olarak kopmuş olması ilişkinin bitmesine yol açabilir. Dostların ile bu konuda fikir ayrılıkları yaşıyorsun. Her şeyin üst üste geldiğini hissedebilirsin.

Yay: Ailen ile maddi konular gündeme gelebilir. Harcamalarını kısman gereken durumlar söz konusu. Alışveriş listesi yaparken yalnızca ihtiyacın olanları yazıyorsun. Eğitim gören bir Yay burcuysan araştırmalarını ilerletmede sorun yaşayabilirsin.

Oğlak: İlişkisi olan bir Oğlak burcuysan araya bir soğukluk girebilir ve onunla anlaşamadığını hissedebilirsin. Kariyer hayatında güçlenmek, yaşam standartlarını artırma isteyeceksin. Bu durum hırslı yanını açığa çıkarabilir.

Kova: İhtiyaçlarından ziyade kendi isteklerine odaklanıyorsun. Bu durum finansal açıdan olumsuz etkilenmene neden olabilir. İkili oynayan insanlar ile arana mesafe koymak istiyorsun. Açık sözlülüğün ön plana çıkabilir.

Balık: Net ve çözüm odaklı olacağın bir gün geçirebilirsin. Kendi işinin sahibi bir Balık burcuysan çalışanlarının sorunları ile yakından ilgileniyorsun. Onları iş konusunda motive ediyorsun. İş hayatın özel hayatının önüne geçebilir.

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 22 Mayıs 2020 Cuma - Günlük burç yorumu ve Astroloji

YENİAY İKİZLER BURCUNDA

Hareketli, renkli ve coşkulu hava burcunun hızlı düşünen yanlarına bürünmeye hazır mısınız? Güneş İkizler burcundayken bugün Yeniay gerçekleşecek! Eğer yalnızsanız evren artık sizin için çarkı döndürecek. Arkadaşlarınıza karşı şüpheleri olanlardansanız ya gerçekler önünüze gelecek ya da kuruntularınızla yüzleşeceksiniz. Yeniay bizlere bir tünelin ucuna doğru yaklaştığımızı hissettirecek.

AYNI HATAYI YAPMAKTA ISRAR ETMENİN ANLAMI YOK

Yaz için hayal kurduğumuz yolculuklar ve planlar değişecek. Bu sebeple kendimize karşı olan ilgi ve alakamız artabilir. Değişken burçtaki Yeniay adeta aşka taş atarken, sevilmenin daha çok peşine düşebiliriz. Türkiye'nin kariyer evinde etkin olan bu gökyüzü hareketi, Türkiye'nin Ay burcu ile iletişim kuracak. Ritmi değişen dünyanın ekseni de kayacak. Doğrular ve eğriler tartışılırken liderlerin birtakım ailevi olaylarına da tanıklık edebiliriz.

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 22 Mayıs 2020 Cuma - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Eşine Zor Rastlanır Bir Yaz Mevsimi…

Herkes kendi kabuğuna çekilmek isteyecek. İnsanlar kendi dünyalarını, yaşamlarını güncelleyecek. Akrabalık ve kardeş ilişkilerinde sınırlar yeniden belirlenirken, sosyal medyada ünlülerin hayatlarını seyretmekten sıkılanların sayısı artacak. Telefon orucu yeni ilaç olurken birçok kişide sosyal medya detoksu başlayabilir.

İnsan Tabiattan Uzaklaştıkça Kalbi Katılaşır.

Yeniay, kendi yolumuza ve hedeflerimize ulaşmamız konusunda bizlere ön ayak olacak. Nasıl yaşamak ve neleri konuşmak istiyorsak buna zemin hazırlayabilir. Yeniay, ilişkileri de bu anlamda geliştireceğini ifade ediyor. Güven duygusu ile yaşamlarımızı şekillendirmek önem arz edebilir. Aklımız sürekli işlerimizde olabilir. Hayatımızdaki bazı lükslerin bizlere olan etkilerini daha iyi gözlemleyeceğiz. Tüketim alışkanlıkları baştan sona değişirken evini değiştirenlerin sayısı da artabilir.

En Yakın Arkadaşlarımızı Tanıyalım: Telefon, İnternet ve Teknoloji…

Teknoloji bu evrede önemli olacak. Kendisine olan ilgimiz artacak. Düzenimizi ve derli toplu hareket edebilmemizi sağlayacak. Dijital konulara meraklı olanlar ve bu alanları hobi olarak edinenler, becerilerini iş sahasına taşıyabilirler. Sosyal medya kullanımı ve bu mecralardaki paylaşımlar hiç olmadığı kadar artacak.

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 22 Mayıs 2020 Cuma - Günlük burç yorumu ve Astroloji
ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 22 Mayıs 2020 Cuma - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA