SON DAKİKA HABER! Sercan ve Nisa'nın ses kaydı gündeme bomba gibi düştü... Survivor'ın en çok konuşulan ikilisi için Acun Ilıcalı'dan ses kaydı açıklaması!

Ekranların gündemden düşmeyen yarışması 'da ve arasındaki ipler her geçen gür gerilirken öte yandan Acun Ilıcalı'dan bomba gibi bir son dakika açıklaması geldi. Programın ilk günlerinde ikili arasındaki aşk iddiaları ilerleyen bölümlerde hırs ve intikam dolu tartışmalara yol açmıştı. Programın yapımcısı Acun Ilıcalı iki isme ait gizli ses kayıtlarının olduğunu açıkladı. Gözler bu açıklamaya çevrildi. Peki, Survivor Nisa ve Sercan'ın ses kaydında ne var? İşte fenomen program Survivor'da gündeme bomba gibi düşen Nisa ve Sercan'ın ses kaydı ile ilgili son dakika açıklaması…

Giriş Tarihi: 30.6.2020 18:32 Son Güncelleme: 30.6.2020 22:48 ABONE OL
Survivor'ın gündemden düşmeyen iki ismi için son dakika açıklaması geldi! Survivor Nisa ve Sercan'ın ses kaydı içerisinde neler konuşuldu?

Son dakika haberler… Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'dan medya gündemine bomba gibi düşen Sercan ve Nisa açıklaması gelmişti. Yarışmanın ilk günlerinde iki isim arasında aşk iddiaları bulunurken sonrasında yaşanan tartışmalar iplerin iyice gerilmesine yol açmıştı. Son olarak ise programın yapımcısı Acun Ilıcalı Nisa ve Sercan'a ait bir ses kaydı olduğunu açıkladı. Milyonlar bu kayıtta neler konuşulduğunu merak ediyor. İşte Nisa ve Sercan'ın ses kaydı ile ilgili Acun Ilıcalı'nın yaptığı son dakika açıklaması…

SURVİVOR NİSA VE SERCAN ARASINDAKİ GİZLİ SES KAYITLARI - VİDEO

SURVİVOR NİSA VE SERCAN'IN SES KAYDI MEDYA GÜNDEMİNE BOMBA GİBİ DÜŞTÜ! O KAYITTA NELER KONUŞULDU?

Survivor programının ilk günlerinde ünlü futbolcu 'ın, 'ndan hoşlandığı iddiaları bulunurken bu söylentileri doğrulayan adım Sercan'dan gelirken Nisa kendisini herkesin gözleri önünde reddetmiş ve onu abisi gibi gördüğünü söylemişti. Bu durum sonrası ise ikili arasındaki tartışmalar yarışmanın gündemine bomba gibi düştü…

Survivor kim elendi? 30 Haziran adaya veda eden isim belli oldu! Survivor SMS sıralaması ile kim elendi?

Survivor'ın gündemden düşmeyen iki ismi için son dakika açıklaması geldi! Survivor Nisa ve Sercan'ın ses kaydı içerisinde neler konuşuldu?

SURVİVOR NİSA VE SERCAN İÇİN ŞOK AÇIKLAMA!

programında son olarak Acun Ilıcalı, ve arasında karmaşıklaşan durumu netleştirmek için ekiplerin ses kayıtlarını incelediğini ve bir ses kaydına ulaştıklarını açıklamasının ardından milyonların gözü bu akşam gerçekleşecek olan konseye çevrilmişti.

Konuya ilişkin Acun Ilıcalı'nın ilk açıklaması şöyleydi;

"Konu Sercan ve Nisa arasında. Geçtiğimiz günlerde ikinizde tabiki Survivor'ın zor şartlarında mücadele ederken aranızdaki konuyla ilgili değişik açıklamalar yaptınız. Bu konuda ikinizin de iddiaları oldu. Bu konuya ben hiç müdahale olmadım ama iddialar karşılıklı büyüyünce ekibimizden o dönemki kayıtların tekrar incelenmesini istedim. Yani sizi bahsettiğiniz dönemin kayıtlarını çok ciddi şekilde incelemelerini istedim ve o döneme ait bir ses kaydına ulaştık. Yani iki tarafında bu konuyla ilgili belli iddiaları oldu."

Survivor'ın gündemden düşmeyen iki ismi için son dakika açıklaması geldi! Survivor Nisa ve Sercan'ın ses kaydı içerisinde neler konuşuldu?

"Ekibimizin yaklaşık 4 5 gün taramaları sonucunda o dönemle ilgili bir belgeye ulaştık. Şimdi arkadaşlarım bu akşam da son kez bakacaklar. Ancak şunu söyleyebilirim, benim şu anda gördüğüm daha doğrusu dinlediğim bir ses kaydı var ve bu ses kaydı bence birçok şeyi de aydınlatıyor. Bu ses bandında ben belli bir kanaate vardım ama tabiki dinleyenin yorumlayacağı bir konu. Suçlama boyutuna geldiği için 'Elimizde bir şey var da kullanmamış olabilir miyiz?' diye derin bir araştırma yaptık."

Survivor'ın gündemden düşmeyen iki ismi için son dakika açıklaması geldi! Survivor Nisa ve Sercan'ın ses kaydı içerisinde neler konuşuldu?

"Bunun için sadece bir gün rica ediyorum. Yarın bu konu ile ilgili tek bir açıklama yapacağım. Yarın bu konuyla ilgili ilk kez ve son kez bir açıklama yapacağım ve konuyu bir şekilde kapatmış olacağız."

BEKLENEN GÜN GELDİ! PEKİ NİSA VE SERCAN'IN GİZLİ SES KAYDINDA NELER KONUŞULDU?

Yeni bölüm fragmanında ise Ilıcalı, yaşananların ipucunu şöyle vermişti;

"6 Nisan günü mikrofonlarınız kaydediliyor ve sizin bundan haberiniz yok. Sercan'dan Nisa'ya bir not gidiyor..."

Acun Ilıcalı'nın bu akşam yaptığı açıklama ise şöyle şöyle;

"Kayıttan anladığımız kadarıyla Sercan'dan Nisa'ya not gidiyor… Bu notta ne yazdığını da tam olarak bilmemekle birlikte notu aldığı sırada Nisa'nın yanında Gizem var. Yani konuşma Gizem ve Nisa arasında geçiyor. Gizem adeta iki aydır beklediği birinden haber almışçasına sevinçli.

Aralarındaki konuşmada Nisa Sercan ile ilgili duruma sıcak bakmadığını dile getiriyor. Ancak benim kendi gözlemim olarak anladığım konu da şu;

"Gizem bu konuya o kadar motive ki konuyla ilişkili haber alışverişinde bazı yanlış anlaşılmalar olabilir."

"Nisa'nın bu konuya bakış açısı Sercan'ın tahmin ettiği bakış açısı değil…"

Survivor'ın gündemden düşmeyen iki ismi için son dakika açıklaması geldi! Survivor Nisa ve Sercan'ın ses kaydı içerisinde neler konuşuldu?

Sercan ise bu açıklamaların ardından;

Nisa'nın doğum gününde kendisine bir not yazdığını bunun üzerine de kendisinin Nisa'ya bir not gönderdiğini ifade etti. Sonrasında ise yaşanan yanlış anlaşılmalar nedeniyle Nisa'dan özür diledi…

Yayınlanan ses kaydında ise bir dönem 'da yarışan Gizem Birdan'ın Nisa'ya Sercan tarafından yazılan notu getirdiği ve Acun Ilıcalı'nın da ifade ettiği gibi yüksek tepkiler verdiği gözlemlenirken Nisa ise erkek arkadaşı olduğunu ve onunla evlenmek istediğini ifade ediyor…

ARKADAŞINA GÖNDER
SON DAKİKA HABER! Survivor Sercan ve Nisa'nın ses kaydı gündeme bomba gibi düştü... Survivor'ın en çok konuşulan ikilisi için Acun Ilıcalı'dan ses kaydı açıklaması!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA