Hem evde hem işte patron sizsiniz

Yeni çağ kadını dendiğinde aklınıza kim geliyor? Tabii ki hem işinde başarıyı yakalayan hem de özel hayatını rayına oturtup ailesine vakit ayırabilen kişiler. Ve en önemlisi tüm bu koşturmaca arasında kendine bakmayı ihmal etmeyenler! Zor değil; içimizdeki bu güçle biz hepsini en iyi şekilde yapabiliriz.

Giriş Tarihi: 1.10.2015
Hem evde hem işte patron sizsiniz
İŞE SAÇLARDAN BAŞLAYIN
İş ve aile hayatında eşit başarıyı yakalayan kadınların başında Sofia Vergara geliyor. Ünlü yıldızı göz alıcı kılan faktörlerden biri de şüphesiz ki saçları. Şu bir gerçek ki bakımlı görünmenin formülü ışıldayan saçlardan ve sağlıklı saç derisinden geçiyor. Hem iş telaşı, hem aile yaşantısı derken saçlarınızı ihmal etmemek için doğru ürünleri kullanmak çok önemli. Head&Shoulders'ın farklı ihtiyaçlara göre formüle ettiği şampuan ve saç bakım kremleriyle saç ve saç derisi problemlerinin önüne kolaylıkla geçebilirsiniz. Cosmopolitan okurlarının da tercihi olan İpeksi Yumuşaklık, Ekstra Nemlendirici Bakım ve Ekstra Dolgunluk şampuanlarıyla kadınlar kuru, yıpranmış ve söz dinlemeyen saçlara veda ediyor.

Bitmeyen toplantılar, yoğun ofis hayatı, yatırılması gereken faturalar, çocuğunuzun veli toplantısı… Şehir hayatının koşturmacası içinde her işe yetişmeye çalışmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Günümüz modern kadını kendi ayakları üzerinde durmayı başarabildiği için tüm bunlarınüstesinden gelebiliyor. Peki, bu noktada kendimize ne kadar vakit ayırabiliyoruz? Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri her anımızda imdadımıza yetişiyor. Bu sayede kendimizi güzel ve bakımlı hissettiğimizde başarı kapıları da bir bir açılıyor; ayrıca kendimizi de ihmal etmemiş oluyoruz.

İPEKSİ YUMUŞAKLIK
Saç derisini nemlendirmek ve saça ipeksi bir parlaklık katmak için özellikle yıpranmış saçlara özel tasarlanan Head&Shoulders İpeksi Yumuşaklık; krem formüllü içeriğiyle elektriklenmeyi ve kırıkları azaltarak saçlarınızı nemlendirmeye yardımcı oluyor.

DAMLA DURAK
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hem evde hem işte patron sizsiniz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN