Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kahtalı, Arapgir Ve Arguvan Teşkilatlarını Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 19.2.2015 15:38
Kahtalı, Arapgir Ve Arguvan Teşkilatlarını Ziyaret Etti
AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Arguvan ve Arapgir teşkilatlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Kahtalı beraberinde İl Başkan Yardımcısı Nadir Çalık, İl Yönetim Kurulu Üyesi Selim Pilten, Şevket Güneş ve partililerle beraber ilçe teşkilatları ile istişarede bulundu.
Kahtalı, yaptığı açıklamada Malatya’nın her seçimde farklı olduğunu ifade ederek, "Malatya teşkilatı, AK Parti’nin kuruluşundan bugüne Genel Merkezimiz tarafından her zaman takdir edilen teşkilatlardan olmuştur. Teşkilatlarımızın birlik ve beraberliği, bütünlüğü bugüne kadar ki başarımızda önemli rol oynamıştır. Bundan sonra da bu duruşumuzu devam ettirmeliyiz’’ dedi.
AK Parti iktidarında hiçbir vatandaş kendini ikinci vatandaş olarak görmediğini, özgürlükler ve demokratikleşme noktasında devrimlerin yaşandığını söyleyen Kahtalı, ‘’Hangi dine, ırka mensup olursa olsun, bugün herkes kendini bu ülkenin birinci sınıf vatandaşı olarak hissediyor. Müslüman olduğundan, Kürt kimliğinden veya başörtüsünden dolayı bugün kimse ötelenmiyor. Üniversite kapısına gittiğinde, ’sen başörtülüsün, sen doktor olamazsın’ ’Bu milleti yönetemezsiniz’ denilmiyor. Türkiye’de AK Parti’nin kazandırdığı bu özgürlük ortamı eski Türkiye’yi elinin tersiyle itmiştir. Yeni anayasayla birlikte bu demokratik kazanımların daha da sağlamlaşmasını sağlayacağız. Artık kim gelirse gelsin, vatandaşımızın kimliğinden ve dininden dolayı farklı yapıya maruz kalmayacağı bir anayasayı yürürlüğe koyacağız’’ dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahtalı, Arapgir Ve Arguvan Teşkilatlarını Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN