Türkiye'nin en iyi haber sitesi

BBP Battalgazi Ve Yeşilyurt İlçe Başkanlarından İhacder’e Ziyaret

Giriş Tarihi: 23.2.2015 14:28
BBP Battalgazi Ve Yeşilyurt İlçe Başkanlarından İhacder’e Ziyaret
Büyük Birlik Partisi (BBP) Battalgazi İlçe Başkanı Yasin Ekin ve Yeşilyurt İlçe Başkanı Bünyamin Yıldız, İnternet Habercileri Cemiyeti Derneğini ziyaret ederek İHACDER Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Turgut’la görüştüler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Turgut, genç ilçe başkanlarını tebrik ederek yeni görevlerinin hayırlı olmasını ve başarı dileklerini iletti.
Başkan Yıldız ve Ekin de, “İHACDER’in kuruluşunun hayırlı olmasını dileyerek basın olarak verdikleri destekten dolayı Başkan Turgut’a ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyoruz” dedi.
Başkan Turgut, genç ilçe başkanlarına Malatya Nokta Dergisi hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. Yapılan ziyarette BBP Malatya Teşkilat Başkanı Şefik Candemir de hazır bulundu.
SAĞLIK SEN’DEN İHACDER’E ZİYARET
Memur Sen Konfederasyonu’na bağlı Sağlık Sen Malatya Şubesi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri İnternet Habercileri Cemiyeti Derneği İHACDER’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası Sağlık Sen Malatya Şube Başkanı Mehmet Bingöl ve beraberinde Başkan Vekili İsmail Kavak, Başkan Yardımcıları Ömer Tunçal ve Hasan Ulutaş, İnternet Habercileri Cemiyeti Derneğini ziyaret ederek İHACDER Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Turgut’la görüştüler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Turgut, Sağlık Sen Malatya Şube Başkanı Mehmet Bingöl ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek Sağlık Sen’in yaptığı çalışmaları takip ettiğini belirterek başarılar diledi.
Sağlık Sen Şube Başkanı Bingöl’de, “Malatya’da İnternet Haberciliğinin büyük bir yer tuttuğunu belirterek örgütlü bir çalışma içine girilmiş olmasını da önemsediklerini ifade ederek bu anlamda kurulmuş olan İHACDER’in Malatya basınına yeni bir renk getirmesini bekliyor ve başarılar diliyorum“ ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BBP Battalgazi Ve Yeşilyurt İlçe Başkanlarından İhacder’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN