Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yazarlar lı Okurlarına Teşekkür Ettiler

Giriş Tarihi: 9.3.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 14:46
Malaya Deniz Kitapevleri tarafından düzenlenen 3. Deniz Kitap Festivaline katılan yazarlardan Sibel Eraslan, İhsan Eliaçık, Semra Kandemir ve Ferman Salmış lı okurlarına teşekkür ettiler.
Doğu Anadolu Bölgesi’nin en kapsamlı kitap kırtasiye mağazalarından biri olan Malatya Deniz Kitapevlerinde düzenlenen 3.Deniz Kitap Festivalinin son gününde okurlarıyla bir araya gelen yazarlardan Sibel Eraslan, İhsan Eliaçık, Semra Kandemir ve Ferman Salmış kitapseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaştılar. İmza gününün ardından gazetecilere ortak bir açıklamada bulanan yazarlar, Malatya’yı çok güzel bulduklarını ve her geçen gün gelişen bir kent konumunda olduğunu söylediler.
Yazarlar, “Türkiye’de etkili bir yapısı olan Malatya; gelişen, kalkınan huzurlu bir kent. Büyükşehir olmasıyla birlikte de Malatya’nın gelişmesi, kalkınması, sağlıklı bir kente dönüşmesi ekonomik olarak güçlenmesi ve yeni istihdam alanlarının oluşacağına inanıyoruz. Malatyalı okurlarımız her geçen gün kitaplara olan ilgisi yükseliyor. Bizleri özellikle bu programa davet eden Deniz Kitapevlerine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yazarlar Malatyalı Okurlarına Teşekkür Ettiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN