Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Çakır Trambüs İle İlgili Konuştu

Giriş Tarihi: 24.3.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 15:32
Başkan Çakır Trambüs İle İlgili Konuştu
Geçtiğimiz günlerde teknik bir arıza nedeniyle yanan trambüs hakkında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, şuan araçlarda herhangi bir riskin olmadığı yönünde teknik raporun verildiğini söyledi.
Tarım fuarı ile ilgili düzenlenen basın toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, test sürüşü sırasında çıkan teknik bir arıza nedeniyle yanan trambüs ile ilgili teknik heyetlerin, araçlarda herhangi bir riskin ve sorunun olmadığı doğrultusunda rapor verdiğini söyledi.
Hazırlanan rapor doğrultusunda test sürüşlerine devam ettiklerini ve bu esnada yolcuları da taşıdıklarını belirten Çakır, “Bir teknik arızadan dolayı trambüsümüzün biri maalesef yandı. Yaşanan olayda herhangi bir kişiye zarar gelmemesi ve can kaybının yaşanmaması bizi gerçekten son derece mutlu etmiştir. Bu tür olaylar zaman zaman yaşanıyor. Bizim 3 yıl önce aldığımız yeni bir otobüsümüz de o dönem de yanmıştı. Bunlar, zaman zaman yaşanılabilecek şeyler. Teknik heyetler yaptıkları çalışma sonrası araçlarda herhangi bir riskin ve sorunun olmadığı doğrultusunda rapor hazırladı. Biz de bu rapor alındıktan sonra test sürüşleriyle birlikte yolcularımızı taşımaya devam ediyoruz. Şuanda herhangi bir sorun yok" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Çakır Trambüs İle İlgili Konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN