MASİAD İle Fka Arasında Protokol İmzalandı

Giriş Tarihi: 27.3.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
MASİAD İle Fka Arasında Protokol İmzalandı
Fırat Kalkınma Ajansı’nın desteği ile Sanayici ve İşadamları (MASİAD) üyelerine verimliği arttırma ve maliyet düşürme teknikleri konusunda eğitim verilecek.
Nisan ayında başlayacak eğitimler öncesince MASİAD ile FKA arasında protokol imzalandı. FKA toplantı salonunda düzenlenen imza protokolünde konuşan MASİAD Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Güngör, FKA tarafından desteklenecek proje ile üyelere eğitim verileceğini belirtti.
FKA Genel Sekreteri Mesut Öztop ise, teknik destek kapsamında imzalanan sözleşme ile MASİAD’ın üyelerine verimlilik arttırma ve maliyet düşürme teknikleri konusunda ileri ki günlerde bir eğitim programı düzenleyeceklerini söyledi. Bu dönemde 13 teklif destek başvurusunun başarıyla sonuçlandığını belirten Öztop, bugünlerde de sözleşmeleri imzaladıklarını dile getirdi.
Önümüzdeki Nisan ayı içerisinde eğitim programlarının gerçekleştirileceğini ifade eden Öztop, kamu kurumları, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşlarının çalışan ve üyelerine yönelik kurumsal kapasiteyi geliştirmeye teşvik eğitimlerinin uygulanacağını belirtti.
Öztop, bu konuda duyarlı olan MASİAD’a da teşekkür etti. Konuşmaların ardından MASİAD ve FKA arasında eğitim programı protokolü imzalandı.
İmza protokolünde MASİAD Yönetim Kurulu üyeleri Veli Doğan, Banu Algül Şeftalicioğlu, Basri İlhan ve Mehmet Kavuşturan’da hazır bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MASİAD İle Fka Arasında Protokol İmzalandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN