Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Taşkın: "Yeni Anayasa Millete Olan Borcumuzdur"

Giriş Tarihi: 27.3.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Taşkın: Yeni Anayasa Millete Olan Borcumuzdur
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Avukat Bayram Taşkın 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.
Malatya Ticaret Borsası (MTB) Başkanı Gürsel Özbey’i ziyaret eden Taşkın, milletvekillerin görevleri arasında şehrin bütün sivil toplum kuruluşları ile irtibatlı olmak, memleketin bütün sorunlarının yerelde ve genelde çözümlerinin takipçisi olmaktır" dedi.
"TOPLUMUN TEK ARZUSU YENİ ANAYSADIR"
AK Parti iktidarlarının başlatmış olduğu ekonomik istikrarın devam etmesi için genel seçimlerin büyük önem arz edildiğini belirten Taşkın, "Türkiye’nin artık bütün kesimlerinin tek arzulamış olduğu yeni anayasadır. Yeni anayasa hükümetimizin bu topluma bir tahüdüdür ve borcudur. 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler kapsamında 330 ve üzeri bir milletvekili ile topluma olan bu borcumuzu yerine getireceğiz ve toplumumuzu yenilikçi, çağdaş ve özgürlükçü bir anayasa ile buluşturacağız" ifadelerini kullandı.
MTB Başkanı Özbek ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Demokrasinin vazgeçilmezlerinden olan bir seçime yaklaşıyoruz. Sivil toplum kuruluşları ile istişare yapmanın memleketimiz için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bayram beyin aday adaylığı adaylığa dönüşürse temennimiz bu yöndedir, bizlerle istişare etmelerini temenni ediyorum. Bayram beye çıkmış olduğu Milletvekilliği yolunda da başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taşkın: "Yeni Anayasa Millete Olan Borcumuzdur"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN