Muharip Gaziler Derneği Kongresi Yapılamadı

Giriş Tarihi: 29.3.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Bugün yapılması geren Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şubesi Olağan Genel Kurulu, mevcut yönetimden kimsenin gelmemesi nedeniyle yapılamadı.
Gazetede 29 Mart 2015 tarihli kongre ilanına çıkılmasının ardından bugün sabah saatlerinde il merkezi ve ilçelerden kongrenin yapılacağı Battalgazi Belediyesi Meclis Salonu’na gelen Muharip Gaziler Derneği Malatya Şubesi üyeleri şaşkına döndü. Salonda kimsenin olmadığını ve mevcut yönetimden de kimsenin gelmediğini, salonun kapalı olduğunu gören gaziler bu duruma tepki gösterdi. Bugün yapılması planlanan kongrede başkanlığa aday olan Fikret Çetin, olağan genel kurulun yapılacağı toplantı salonuna geldiklerinde mevcut yönetimden kimsenin bulunmadığını belirterek, “Arkadaşlarımızın çoğu çevre ilçelerden işlerini güçlerini bırakarak buraya geldi. Ama burada yönetimden kimsenin olmadığını görünce biz tutanağımızı tutarak üyelerimize imzalattık. Gerekli yerlere başvurarak suç duyurusunda bulunacağız" dedi.
Muharip Gaziler Derneği Malatya Şubesi üyeleri de kongre için belirtilen adrese geldiklerinde yönetimden kimsenin olmadığını gördüklerini belirterek, “İlan vermelerine rağmen yönetimden kimsenin gelmemesine üzüldük. Mevcut yönetimden kimsenin gelmemesi ile çoğunluk sağlanamadığı için kongre 5 Nisan’a ertelendi” dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muharip Gaziler Derneği Kongresi Yapılamadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN