Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Polat’tan AK Parti Kadın Kolları’na Ziyaret

Giriş Tarihi: 29.3.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti Yeşilyurt Kadın Kolları Başkanı Serap Alagöz’ü makamında ziyaret etti.
AK Parti Kadın Kolları hizmet binasında gerçekleşen ziyarete Başkan Polat’ın yanı sıra İŞGEM Genel Müdürü Mehmet Kahraman katıldı. Ziyarete ev sahipliği yapan AK Parti Yeşilyurt Kadın Kolları Başkanı Serap Alagöz, AK Parti’nin 7 Haziran seçimlerinden güçlü çıkması için çok sıkı çalışacaklarını ifade ederek, “Yeşilyurt Belediye Başkanımızın bu nazik ziyaretinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Yerel seçim döneminde kendisiyle birlikte çok güzel çalışmalarımız oldu. Belediye hizmetlerinde Allah kendisine güç ve kuvvet versin. 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği genel seçimlerinde Ak Partinin sandıktan güçlü bir şekilde çıkması için çok sıkı çalışacağız. Seçim sonrasında Kadın Kolları olarak yine belediye ile sürekli temas halinde olup millete hizmet yolunda temas halinde olacağız“ dedi.
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın tecrübelerinden her zaman yararlanacaklarını söyleyen Alagöz, “Belediyecilik anlamında çok güzel çalışmalar yapan ve siyasi tecrübesi olan Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat ile sürekli temas halinde olacağız, kendisinin tecrübelerinden yararlanacağız. Başkanımıza ve bize Allah güç versin, inşallah seçimlerden güzel sonuçlar çıkartırız, sizinde desteğinizi bekliyoruz “ dedi.
“BELEDİYECİLİK MİLLETE HİZMET MAKAMIDIR, BİZ BU MİLLETİN HİZMETKARIYIZ”
Yeşilyurt Kadın Kolları ile yerel seçim döneminde çok iyi çalıştıklarını vurgulayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “AK Parti Yeşilyurt Kadın Kolları Kongresi’nde seçilen Başkan Serap Alagöz ve Yönetim Kurulu’nu tebrik ediyorum ve bundan sonra yapacakları çalışmalar için başarılar diliyorum. Kadın Kollarımızda görev yapan bayanlarımızla seçim dönemi ve sonrasında çok iyi çalışmalar yapmıştık. Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi belediyecilik millete hizmet makamıdır, biz bu milletin hizmetkarıyız. AK Parti bu milletin hizmetkarıdır. Hz. Muhammet (SAV) Hadisi- Şerifi’nde ’İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır’ buyuruyor. Eğer bizlerde buna layık olursak ne mutlu bize. Gerek seçim atmosferinde, gerekse daha sonraki çalışmalarımızda hep birlikte olacağız” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Polat’tan AK Parti Kadın Kolları’na Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN