Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İsmet Paşa Parkı Nezih Ve Gözde Bir Mekan Haline Gelecek

Giriş Tarihi: 1.4.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 13:36
İsmet Paşa Parkı Nezih Ve Gözde Bir Mekan Haline Gelecek
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır İsmet Paşa (Hürriyet) Parkı’nda yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
İsmet Paşa Parkı’ndaki inceleme gezisine Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanı sıra Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu ile bazı daire başkanları da katıldı.
İsmet Paşa Parkı’nın Malatya’nın sembol noktalarından biri olduğunu belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Bu alan hemşerilerimizin yoğun olarak kullandığı önemli parklarımızdan biri. Zaman içerisinde bu parkımız yıpranmış ve güzelliğini kaybetmeye başlamıştı. Bu parkımızı canlandırmak, eski güzelliğine kavuşturmak ve Malatya’ya tekrar kazandırmak için güzel bir proje ile çalışmalara başladık” dedi.
İsmet Paşa Parkı’nda yapılan proje çalışması kapsamında yaklaşık 2000 m2’lik bir suni gölet planladıklarını ifade eden Başkan Çakır, “Ayrıca yapılacak peyzaj çalışması, yeşillendirilmesi ve kafeteryası ile parkımız çok güzel, nezih ve gözde bir mekan haline gelecek. Çalışmaların kısa sürede tamamlanması için yoğun bir şekilde çalışmalar devam ediyor” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İsmet Paşa Parkı Nezih Ve Gözde Bir Mekan Haline Gelecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN