Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Kamçı Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu

Giriş Tarihi: 2.4.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 2.4.2015 21:55
Vali Kamçı Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu
Valisi Süleyman Kamçı, kentte çeşitli kurumları ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Vali Kamçı, Malatya Orman İşletme Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Karayolları 81. Şube Şefliği ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Orman İşletme Müdürü Ramazan Karaca’dan bu yıl yürütülen ve halen devam eden ağaçlandırma çalışmaları, Müdürlüğün faaliyetleri, personel ve araç gereçleri ile sorumluluk alanları hakkında bilgiler alan Kamçı, daha sonra Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Çolak’ı da ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler edindi.
İl Müdürü Çolak, personelin büyük çoğunluğunun görevlerini vekaleten yürüttüğünü ancak her hangi bir problemle karşılaşmadan hizmetlerine devam ettiklerini de belirtti.
Karayolları 81. Şube Şefliğinde Şef Erkan Erkmen ve idareciler tarafından karşılanan Vali Kamçı, burada incelemelerde bulunarak binalar ve atölyeler hakkında bilgi aldı. Personelle de tanışan Vali Kamçı’ya Şef Erkmen tarafından kısa bir brifing verildi.
Vali Kamçı son ziyaret yeri olan Milli Eğitim Müdürlüğü’nde bina içerisinde incelemelerde bulunarak bina hakkında bilgiler aldı. İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Müdürlük binasın İlin en eski binalarından birisi olduğunu ve okul olarak hizmet verirken Müdürlük binasına dönüştürüldüğünü dile getirdi.
Vali Kamçı eğitim camiasının idareci ve öğretmenlerine başarılar dileyerek müdürlük binasından ayrıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Kamçı Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN