Türkiye'nin en iyi haber sitesi

lı Eczacılardan Hakan Kalkan’a Destek

Giriş Tarihi: 3.4.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Malatyalı Eczacılardan Hakan Kalkan’a Destek
MHP Milletvekili Aday Adayı Hakan Kalkan, Eczacılar Odası Başkanı Eczacı Tahir Özelçi’yi ziyaret etti.
Eczacılar Odası Başkanı Eczacı Tahir Özelçi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Çıktığınız yolda Allah yardımcınız olsun. Hem milletimiz için hem de Malatyalı hemşerilerimiz için inşallah iyi şeyler yaparsınız. Cenab-ı Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.
MHP Malatya Milletvekili Aday Adayı Hakan Kalkan da, sözlerine Tahir Özelçi’nin iyi niyetli mesajına teşekkür ederek başladı. Kalkan, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı olarak kendisinin de aynı niyette olduğunu vurgulayarak, “Ülkem adına faydalı, doğru, vatandaşın yanında hizmet uğraşı içindeyim. Önce Partim, ardından hemşerilerim teveccüh gösterirlerse, Meclis çatısı altında hizmet yoluna talibim. Memleketimin sorunlarının farkındayım ve bu konuda çözüm üretme çalışmalarımı aralıksız olarak sürdürüyorum” dedi.
Eczacıların da son yıllarda ciddi sıkıntılar yaşadığını ifade eden Kalkan şöyle konuştu:
“Sürekli olarak değiştirilen uygulamalarla eczacılarımız ile vatandaş karşı karşıya getiriliyor. İş o noktaya geldi ki, hatırlayın 2009 yılında o zaman Başbakanlık görevini yürüten Sayın Erdoğan marketlerde ilaç satışına başlamayı bile kafasına koymuş, talimat vermişti. Ne kadar yanlış uygulama varsa yapıyorlar. Adeta Türkiye’yi deneme tahtasına çevirdiler. Olan vatandaşıma, eczacıma, emeklime, çalışanıma, esnafıma, işçime oluyor. Hangi sektöre baksak aynı tabloyu görüyoruz. Bunları unutmayalım, iyice düşünüp oyumuzu öyle kullanalım.”
Eczacılar Odası Başkanı Eczacı Tahir Özelçi’nin siyasilerden bu konuda ciddi destek talebine yanıt veren Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Hakan Kalkan, seçim sonrası milletvekili olması durumunda eczacılara destek konusunda elinden geleni yapacağını bildirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Malatyalı Eczacılardan Hakan Kalkan’a Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN