Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Polis Teşkilatından Vali Kamçı’ya Ziyaret

Giriş Tarihi: 6.4.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:20
Polis Teşkilatından Vali Kamçı’ya Ziyaret
10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşu ve Polis Haftası dolayısıyla il Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, PMYO Müdürü Mehmet Karlı, Müdür Yardımcıları ve polisleri ile Öğrenciler Vali Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaret etti.
Polis Haftası nedeniyle ziyaret gerçekleştiren İl Emniyet Müdürü Urhal ve beraberindekiler, günün anısına Vali Süleyman Kamçı’ya çiçek verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kamçı, "Polisimiz başta vatandaşımızın can ve mal güvenliği olmak üzere halkımızın güvenliğini sağlayan bir birimimizdir. Polisimize pek çok görev düşmekte ve bu görevlerini de layıkıyla 24 saat gece gündüz demeden ifa etmekte. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Yetiştirdiğiniz öğrencileriniz memleketimizin değişik yerlerinde hizmet edecekler, onlara yaptığınız katkılardan dolayı da teşekkür ediyorum ve tüm camianızı kutluyorum” dedi.
İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal ve Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) Müdürü Mehmet Karlı ziyaret sırasında Vali Kamçı’yı Polis Haftası etkinliklerine davet etti. Vali Kamçı’da Polis Haftası’nın başarılı geçmesini dileyerek, mümkün olduğunca hafta boyunca düzenlenecek etkinliklere katılmaya çalışacağını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Polis Teşkilatından Vali Kamçı’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN