Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paşayeva Kitaplarını İmzaladı

Giriş Tarihi: 6.5.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 23:32
Paşayeva Kitaplarını İmzaladı
Azerbaycan Milletvekili, doktor, hukukçu ve gazeteci olan Ganire Paşayeva, 4. Anadolu Kitap Fuarı’nda kitaplarını imzaladı.
Kitap fuarında “Allah Seven Kalplerdedir”, “Aşk Başka” ve “Karabağ Hikayeleri’ adlı kitaplarını imzalayan Ganire Paşayeva, Malatya’da olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, Türkiye ile Azerbeycan’ın tek millet iki devlet olduğunu söyledi. Malatya’nın Azerbaycan tarihinde önemli yeri olan bir bölge olduğunu ifade eden Ganire Paşayeva, ”Malatya’ya tekrar gelmekten çok mutluyum. Malatya’yı inşallah kardeş şehir yapmak istiyoruz. Azerbaycan şehirlerinin biriyle. Buna çok ihtiyacımız var. Türkiye ile ilgili ne olursa dünyanın neresinde olursa olsun savunuruz. Siz de Azerbeycan’la ilgili ne olursa savunursunuz. Haklı davamızın savunucusu olacağız” dedi.
Malatya’da vatanındaymış gibi kendisini hissettiğini belirten Ganire Paşayeva, Malatya ile ilgili güzel yazılar yazdığını ve Haziran ayında çıkacak yeni kitabını Malatya’ya hediye edeceğini söyledi.
Öte yandan Ganire Paşayeva’’nın standını ziyaret eden Vali Süleyman Kamçı, kitap fuarının Türkiye’nin en önemli fuarlarından biri haline geldiğini belirterek katılımlarından dolayı Paşayeva’ya teşekkür etti. Ganire Paşayeva’da, Vali Kamçı’ya kitabını imzalayarak hediye etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paşayeva Kitaplarını İmzaladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN