Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kamilkoç ’da Şube Açtı

Giriş Tarihi: 15.5.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 16.5.2015 06:56
Kamilkoç Malatya’da Şube Açtı
Türkiye’nin büyük bir bölümünde şubeleri olan ünlü otobüs firması Kamilkoç Turizmin şubesi açıldı.
Malatya’nın büyükşehir olması ile birlikte büyük otobüs firmaları da birer birer kentte şube açmaya başladı. Metro Turizmden sonra bugün de Türkiye’nin önemli karayolu taşımacılığı firmalarından biri olan Kamil Koç kentteki yerel bir otobüs firmasını devralarak Malatya’da hizmete başladı.
Malatya Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde düzenlenen törene Vali Süleyman Kamçı, Kamil Koç Turizm Genel Müdürü Kemal Erdoğan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ile çok sayıda davetli katıldı.
Açılışta konuşan Kamil Koç Turizm Genel Müdürü Kemal Erdoğan, Doğu Anadolu Bölgesinin bu yıl kendilerinin odak noktası olduğunu belirterek, bu odak noktasının anahtarının da Malatya olduğunu söyledi. Erdoğan, Malatya ile beraber bu yıl Doğu Anadolu’da yaklaşık 15 ile yakın bir bölgeye hizmet vereceklerini ifade ederek, “Bizim için başka bir onur da bu yıl çalışan sayımızın yaklaşık bin kişiye yakın artmasıdır” dedi.
Otobüs filosunda yüz elliye yakın bir büyüme olacağını söyleyen Erdoğan, “Malatya bu sayının belki beşte biri ama 25 otobüsle burada hizmet vermeyi planlıyoruz diye” belirtti.
Açılış kurdelesini kesen Malatya Valisi Süleyman Kamçı ise, “Kamil Koç gibi tanınmış, köklü, eski bir firmanın Malatya’ya giriyor olması buradaki taşımacılığın da kalitesini yükseltecektir” dedi.
Konuşmaların ardından kurdele kesilerek Kamil Koç’un Malatya’daki seferleri başladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kamilkoç Malatya’da Şube Açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN