AK Partili Adaylar Salköprü Mahallesi’nde

Giriş Tarihi: 18.5.2015 19:28 Güncelleme Tarihi: 19.5.2015 01:09
AK Parti’de seçim çalışmaları son hızıyla sürüyor. Gündüz yoğun seçim programları akşam yerini mahalle toplantılarına bırakırken, AK Parti’nin son mahalle toplantısının adresi Salköprü Mahallesi oldu.
Salköprü Mahallesi’nde düzenlenen ortak toplantıda söz alan AK Parti Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, “Sizlerle birlikte bugüne kadar sandıkları patlattık. Biliyoruz ki 7 Haziran’da da oy yağmaya devam edecek. Bizler tek başına iktidarı hedefleyen bir partiyiz. Birileri gibi koalisyon hedeflemiyoruz. Ülkemiz için elimizden gelen gayreti gösterip, istikrardan yana, büyümeden yana olalım” dedi.
Başbakanın Başdanışmanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Taha Özhan ise şöyle konuştu:
“İstanbul’da Ahmet Davutoğlu’nun düzenlediği mitingle şer ittifakına en güzel cevabı verdik. Milyonlarca kişi Maltepe’de toplandı. Kriz, kaos, koalisyon senaryolarını yüzlerine çarptık. 28 Mayıs’ta da Malatya’da geçmişte olduğu gibi tarihe geçecek bir miting yapacağız. Mısır’da Muhammed Mursi kardeşimize idam kararı çıktı. Darbeden sonra binlerce kardeşimiz sokak ortasında katledildi. Bunları unutmadık, unutmayacağız. İdam kararının ardından Aydın Doğan’ın gazetesi Hürriyet bir manşet attı. ‘Yüzde 52 ile seçilen Cumhurbaşkanı idam edilecek’ şeklinde. Manşette Mursi’yi kastetmediğini anlıyorsunuz. Buna en güzel cevabı biz 7 Haziran’da vereceğiz. Bu manşetleri atanları o sandıklara gömeceğiz. O sandıklar AK Parti’nin yeni kutlu iktidarının anahtarı olacak, onlara ise mezar. Buna inancımız tam, biz bu manşetleri önce de gördük. Fiilen yapılan darbeleri de gördük. 28 Şubat daha hafızlarımızda taptaze.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partili Adaylar Salköprü Mahallesi’nde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN