Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bülent Tüfenkci, Tepehan Mahallesi’ni Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 18.5.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 17:10
Bülent Tüfenkci, Tepehan Mahallesi’ni Ziyaret Etti
7 Haziran genel seçimlerinde 6-0 hedefine odaklanan AK Parti’de seçim çalışmaları yoğun bir tempoda sürüyor. Seçim çalışmalarını Pütürge ilçesinde sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, Pütürge ilçesine bağlı Tepehan Mahallesi’ni ziyaret etti.
Pütürge ilçesi Tepehan Mahallesi’ndeki ziyarete AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır katıldı. Tepehan Mahallesi’nde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Büyükşehir olalı bir yıl oldu. Sahada yapılması gereken çok fazla iş ve beklenti var. Malatya’da hizmet ettiğimiz alan 60 kat büyüdü. 12 bin 300 metrekareye çıktı. Biz hizmeti her noktaya ulaştırma konusunda sıkıntı yaşamıyoruz” dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci ise, “AK Parti’ye öyle bir destek verelim ki bunu herkes görsün, dünya duysun. Her bir oyunuz çok önemli. Sizin her oyunuz Türkiye’de oynanacak oyunları bozacak. Birilerine kırgınlığımızın faturasını Recep Tayyip Erdoğan’a, Ahmet Davutoğlu’na ödetmeyelim” ifadelerini kullandı.
Pütürge ilçesine bağlı Tepehan Mahallesi ziyareti sırasında söz alan MADEF (Malatya Dernekler Federasyonu ) Başkanı Yılmaz Durmuş da, “Taraf olmak adına buradayız. Önemli bir seçime doğru gidiyoruz. Bizlerin 12 yıllık bu süreci yalnız bırakma gibi bir lüksümüz yok. Bu süreçte AK Partiyi, Cumhurbaşkanını, Başbakanı yalnız bırakmayacağız” diye konuştu.
AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ise, “7 Haziran, dünya mazlumlarının gözünün üzerinde olduğu bir seçim. Komşularımıza bakın, Irak’ta bir buçuk milyon insan öldü, Suriye’de 4 yılda 350 bin insan hayatını kaybetti. Ölen de Müslüman öldürülen de. Bunu birileri kurup, fitneler çıkarıyorlar. Sonra da karşısına geçip izliyorlar. Mısır’da yüzde 52 oyla seçilmiş Mursi’ye idam cezası verdiler. Aydın Doğan’ın gazetesinde ‘Yüzde 52 oyla seçilmiş Cumhurbaşkanına idam cezası verdiler’ başlığı var. Bunu Mursi’ye mi söylüyor? Bunu Recep Tayyip Erdoğan’a söylüyorlar. Biz bu oyunların farkındayız” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bülent Tüfenkci, Tepehan Mahallesi’ni Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN