Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yaşar, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Giriş Tarihi: 20.5.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 15:27
Yaşar, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor
AK Parti Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yaşar, AK Parti’nin Türkiye’de normalleşme sürecinin öncüsü olduğunu söyledi.
Genel seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, Malatya Tabip Odası tarafından verilen kahvaltıya katıldı. Yaşar, daha sonra Kapalı Çarşı esnaflarını ziyaret etti. Esnafları tek tek gezen Yaşar, alış veriş yapan vatandaşlarla da uzun süre sohbet etti. Esnafların yoğun ilgisi altında ziyaretlerini gerçekleştiren Yaşar, AK Parti’nin bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar ve bundan sonraki hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu. Yaşar, esnaf ziyaretinin ardından Yeşiltepeliler Sosyal Yarımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek, derneğin çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Nurettin Yaşar, son olarak Malatya Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı’nı ziyaret ederek, Genel Başkan Hasan Meşeli ile bir araya geldi.
Malatya Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Başkanı Hasan Meşeli, genel seçim nedeniyle kendilerini ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar’a teşekkür ederek, "Seçimler Türkiye ve dünyada büyük öneme sahiptir. Türkiye’mizin önemli meseleleri, sorunları vardır. Demokrasimizin, Cumhuriyetimizin temel ilkelerini ve demokrasilerimizin niteliklerini ve Türkiye’mizi daha çağdaş, daha medeni, daha muasır medeniyet seviyesine ulaştırabilecek çareleri bulmak, milletimizi bundan son derece mutlu etmek bu seçimlerin görevidir ”dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar ise, Alevi’lerin toplumun ayrılmaz bir parçası olduğunu ifade ederek, "AK Parti herhangi bir zümrenin, etnik bir yapının, mezhebi bir yapının, bir gurubun, bir inancın partisi değil. AK Parti’nin çıkış noktası, bir Türkiye partisi olmak. Bu amaçla da; ayrışmayı, çatışmayı, bölünmeyi ortadan kaldırabilecek, Türkiye’de normalleşme sürecinin öncüsü olacak bir parti" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaşar, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN