Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tanrıverdi, Başkan Gürkan’ı Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 2.6.2015 22:18 Güncelleme Tarihi: 2.6.2015 22:25
Tanrıverdi, Başkan Gürkan’ı Ziyaret Etti
AK Parti Genel Başkan Yardımcı ve MKYK Üyesi, Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, genel seçimler münasebetiyle AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin tanrıverdi’nin seçim çalışmalarını bizzat yerinde değerlendirmek için ’ya geldiğini söyledi. Gürkan, “Bizler de onun düşünceleri, önerileri doğrultusunda yol haritamızı belirleyeceğiz. Bu nedenle bu ziyaretin önemli bir ziyaret olduğunu düşünüyorum. Kendilerini Malatya’da görmekten ve ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduk” dedi.
“Bugün Battalgazi Belediyesi’ndeyiz. Değerli Başkanımızı ve mesai arkadaşlarını ziyaret ediyoruz” diyerek sözlerine başlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi ise, şunları kaydetti:
“Kendilerinin de ifade ettiği gibi 7 Haziran seçimleri için Malatya ilimizdeki çalışmaları yerinde görmek ve değerlendirmek için geldim. 2 günlük bir çalışmayı tamamladım. Malatya kararını vermiş, 6-0 noktasında ısrarlı. Bu hedeflerine ulaşacaklarına inanıyorum. Türkiye’deki istikrarın devamına çok önemli ölçüde katkı vereceklerdir. Çünkü Türkiye ve tüm milletimiz 13 yıllık AK Parti iktidarları dönemindeki istikrarın kazandırdığı imkanları gördü. Türkiye’yi eski günlere döndürmek isteyenler var. Milletimiz bugüne kadar olduğu gibi 7 Haziran seçimlerinde de AK Parti diyecek. Yine tek başına iktidara gelecektir. İktidara gelmesiyle birlikte, milletimizin bünyesine uygun bir anayasayı yapmak ve Türkiye’yi uçurtacak Başkanlık Sistemini getirmek, AK Parti iktidarının görevi olacaktır. Ekonomik ve sosyal yönden gelişmelerimiz daha ileri noktaya taşınacaktır.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tanrıverdi, Başkan Gürkan’ı Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN