Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mafsad’tan Vali Kamçı’ya Plaket

Giriş Tarihi: 24.6.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 25.6.2015 07:09
Mafsad’tan Vali Kamçı’ya Plaket
MAFSAD tarafından yürütülen ve Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Uluslararası Fotokamp Projesi” kapsamında Malatya Valisi Sayın Süleyman Kamçı’ya plaket takdim edildi.
Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) Yönetim Kurulu üyeleri, Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi kapsamında projeyi destekleyen Vali Süleymn Kamçı’yı makamında ziyaret etti. MAFSAD Başkanı İnan Orhan, projenin geribildirimlerini Vali Süleyman Kamçı’yla paylaştı.
MAFSAD Başkanı İnan Orhan, fotokampa katılan katılımcıların memnun ayrıldıklarını, katılımın beklenenin üzerinde olduğunu ve Malatya için çok önemli bir organizasyon gerçekleştirdiklerini ifade etti. Organizasyonun gelenekselleştirilerek önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini ifade eden başkan Orhan, Vali Süleyman Kamçı’ya katkılarından dolayı plaket takdim etti.
Vali Süleyman Kamçı, fotokampa ilişkin geribildirimlerin iyi olmasının organizasyonun başarılı geçtiğinin göstergesi olduğunu belirterek, önümüzdeki yıllarda yapılacak fotokamp için MAFSAD’a başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mafsad’tan Vali Kamçı’ya Plaket
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN