Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yazıhan Belediyesi’nden 400 Aileye Gıda Yardımı

Giriş Tarihi: 1.7.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 17:50
Yazıhan Belediyesi’nden 400 Aileye Gıda Yardımı
Yazıhan Belediyesi, “Biz Biriz Sofralarda Beraberiz” sloganı ile ilçe sınırları içerisinde ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşlara yaptığı erzak yardımlarına Ramazan ayı ile birlikte hız verdi.
Yazıhan Belediyesi tarafından alan tarama ekiplerinin çalışmaları sonucunda tespit edilen ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak yardımında bulunuldu. Sosyal sorumluluk bilinciyle yapılan yardımlarla, Ramazan ayı boyunca yaklaşık olarak 500 aileye erzak ulaştırması hedefleniyor. Evlere teslimatı yapılan erzak kolilerinin yanı sıra, mahallerde düzenlenen toplu iftar programları da düzenleniyor.
Ramazan ayının herkesi bir araya getirerek, insani bağları güçlendirdiğini söyleyen Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, “Bu güzel Ramazan iftarında Yazıhanlı kardeşlerimizle beraber aynı sofraya oturmak, benim için büyük bir mutluluk kaynağı. Biz belediye olarak Ramazan aylarında vatandaşlarımızın bir araya gelmesi, birlik beraberlik ve kardeşliğin artması için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Bu sebeple belediye olarak ilçemizin farklı mahallelerinde yüzlerce vatandaşımızı bir araya getiriyoruz" diye konuştu.
Öztürk, ayrıca gıda yardımından dolayı yapılan çalışmaların kimseyi incitmeden, gurur kırmadan gerçekleştirildiğini belirterek, “Yaptığımız hayırların yerine ulaşması en büyük sevincimiz. Belediye olarak her zaman vatandaşımızın yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz. Bu mübarek ayda da gönüller yapmak için yola çıktık. Fakiri, işsizi olmayan bir Yazıhan için çalışıyoruz. Allah’ın izni ile de inşallah bu hedefimize ulaşacağız” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yazıhan Belediyesi’nden 400 Aileye Gıda Yardımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN