Milletvekili Tüfenkci’den Hak-iş’e Ziyaret

Giriş Tarihi: 3.7.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 17:42
Milletvekili Tüfenkci’den Hak-iş’e Ziyaret
AK Parti Milletvekili Av. Bülent Tüfenkci, seçim sonrası teşekkür ziyaretleri kapsamında HAK-İŞ Sendikası ve Hizmet İş Sendikası’nı ziyaret etti.
Tüfenkci, beraberinde AK Parti İl yönetimi ile birlikte HAK-İş ve Hizmet-İş Şube Başkanı Bünyamin Geleri’yi ziyaret etti. Sendika şube Başkanı Geleri, ziyaretinden dolayı Tüfenkci’ye teşekkür ederek Milletvekili olarak bundan sonraki görevinde başarılar diledi.
Türkiye’de sendikal mücadele ve işçi haklarının elde edilmesi noktasında Hak-İş’in Türkiye’de ayrı bir yeri ve konumunun olduğunu ifade eden Milletvekili Av. Bülent Tüfenkci ise, Hak-İş’in adaletten ve hakkaniyetten yana her zaman onurlu ve mücadeleci bir tavır sergilediğini belirtti. Her zaman bu mücadelenin yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini ifade eden Tüfenkci, “Tabi Türkiye çok önemli süreçlerden geçiyor. Özellikle 7 Haziran seçimleri öncesinde asgari ücretlilerin üzerinden istismara varan seçim kampanyalarına hep birlikte şahit olduk. O dönem asgari ücretliyi istismar edenler bugün elini taşın altına koymaktan imtina ediyorlar. O gün meydanlarda bol keseden atanlar bugün ortaya çıkan tabloda uzlaşmacı bir tavır sergilemekten uzak bir tutum sergiliyorlar” diye konuştu.
AK Parti olarak ellerini taşın altına koymaktan asla çekinmediklerini dile getiren Milletvekili Tüfenkci, bundan sonrada asla çekinmeyeceklerini söyledi. Tüfenkci, ilkelerinden ödün vermeden Türkiye’ye 13 yıl boyunca verdikleri hizmetlerin devamı için bu ilkelere uyan bütün partilere de kapılarının açık olduğunu söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milletvekili Tüfenkci’den Hak-iş’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN