Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni spor Taraftarından Anlamlı Kampanya

Giriş Tarihi: 12.7.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
Yeni Malatyaspor Taraftarından Anlamlı Kampanya
spor Derebeyleri Taraftarlar Derneği, kök hücre nakli için bekleyen hemofagositik lenfohistiyositozis (HLH) hastası Azra bebek için kök hücre örneği verdi.
İftar sonrası eski belediye binası yanında bulunan Kızılay Kan Merkezi’ne gelen Malatyasporlu taraftarlar burada kök hücre nakli için bekleyen hemofagositik lenfohistiyositozis (HLH) hastası Azra bebek için kök hücre örneği verdi.
Malatyaspor Derebeyleri Taraftarlar Derneği Başkanı Fatih Alpaslan Çelik yaptığı açıklamada, "Biz Malatyaspor taraftarlar Derneği olarak her zaman toplumsal konularda duyarlılık gösterdik. Kaldı ki bu konu toplumsal konunun çok ötesinde, insaniyetle alakalı. Can için buradayız. Hayata yeni gelmiş ve yaşamak isteyen güzeller güzeli Azra’mız için buradayız. Hakan kardeşimizin minik kızı Azra için kanımızın son damlasına kadar yanında olduğumuzu söylemek istiyoruz. Herkesi bu kampanyaya duyarlı olmaya çağırıyoruz. Allah bu aziz mübarek günde kızımıza şifalar verir inşallah. Kan, kaynağı insan olan ve başka alternatifi bulunmayan en hayati ihtiyaçtır. Bu ihtiyaç çerçevesinde başlatılan bu proje, insani, vicdani ve fıtratımızdan dolayı ahlaki bir sorumluluktur. Bu sorumluluğa ortak olan duyarlı herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
Malatyaspor Derebeyleri taraftarlar Derneği’nin başlattığı kampanyaya Yeni Malatyaspor alt yapı antrenörleri ve çalışanları da destek verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni Malatyaspor Taraftarından Anlamlı Kampanya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN