Orduzu Ve Şanlıkaya Mahallelerinde Asfalt Çalışması

Giriş Tarihi: 13.7.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Orduzu Ve Şanlıkaya Mahallelerinde Asfalt Çalışması
Kırsal mahallelerde sürdürdüğü yol yapım ve yenileme çalışmalarını merkezde sürdüren Malatya Büyükşehir Belediyesi, Battalgazi ilçesine bağlı Orduzu ve Şanlıkaya mahallesinde asfaltlama çalışmaları yapıyor.
Konuyla ilgili yapılan açıklamada, Orduzu ile Şanlıkaya mahallelerinde ilk olarak altyapı çalışmaları yapan Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin, yollarda dolgu çalışmaları, eğim düzeltmeleri yaptığı belirtildi. Alt temel malzemelerle zemin güçlendirmeleri yapılan yolda son olarak finişerle asfalt serimi yapıldığı, Orduzu Mahallesi’nde 3 kilometre, Şanlıkaya Mahallesi’nde de 3,5 kilometrelik yolun tamamlanarak ulaşıma açıldığı ifade edildi.
Asfalt çalışmaları ile ilgili memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiler. Ağır geçen kış mevsiminde yolların büyük bir bölümünün yıprandığını ifade eden vatandaşlar, “Büyükşehir Belediyemiz yollarımızı güzel bir hale getirdi. Yapılan çalışmaları takdir ediyoruz. Çalışmaların hayata geçirilmesinde rol oynayan başta Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Orduzu Ve Şanlıkaya Mahallelerinde Asfalt Çalışması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN