Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Yardımcıları Ve Kaymakamlara Veda Yemeği

Giriş Tarihi: 13.7.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Vali Yardımcıları Ve Kaymakamlara Veda Yemeği
’dan tayinleri çıkan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar için veda yemeği düzenlendi.
Malatya’da bir otelde düzenlenen veda yemeğine tayinleri çıkan Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, eş ve çocukları katıldılar. Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Vali Yardımcısı Ahmet Sait Kurnaz Ankara Vali Yardımcılığına, Latif Memiş Sakarya Vali Yardımcılığına, Abdullah Abid Öztoprak Kalecik Kaymakamlığına, Akçadağ Kaymakamı Ramazan Keskin Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlüğüne, Darende Kaymakamı Bünyamin Kuş Siirt Vali Yardımcılığına, Hekimhan Kaymakamı Mesut Çoban Espiye Kaymakamlığına, Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Soğukpınar Ağrı Vali Yardımcılığına, Kuluncak Kaymakamı Hasan Gündoğdu Kovancılar Kaymakamlığına, Yazıhan Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir Erzurum Vali Yardımcılığına ve Doğanyol Kaymakamı Serdar Karal da Özalp Kaymakamlığına atandı.
Vali Süleyman Kamçı, tayini çıkan Vali Yardımcıları ve İlçe Kaymakamlarına hizmetleri için teşekkür ederek hayırlı olmasını diledi. Kamçı, “Devlet memuriyetinde her zaman beklediğimiz sonuçlar, her zaman uğrayabileceğiniz, telefonla arayabileceğiniz bir yer olduğunu hiçbir zaman unutmayın, sizlere ailenizle, eş ve çocuklarınızla sağlık ve huzur içerisinde güzel görevler yapmanızı diliyorum” dedi.
Tayini çıkan Vali Yardımcıları ve İlçe Kaymakamları adına konuşan Vali Yardımcısı Ahmet Sait Kurnaz, veda konuşması yapmanın hiçbir zaman kolay olmadığını söyleyerek, Malatya’da göreve başladığı günden bu güne kadar çok güzel günler geçirdiğini söuyledi. Kurnaz, kamu hizmetlerinin doğru ve düzenli yürütülmesi için elinden gelen tüm çabayı gösterdiğini, diğer Vali Yardımcısı ve Kaymakamlarında aynı çabayı gösterdiğine inandığını dile getirdi. Malatyalılara hizmet etmiş olmanın onurunu ve gururunu yaşadıklarını, Vali Kamçı ile çalışmaktan da her zaman mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi.
Konuşmaların ardından Vali Yardımcılarına ve Kaymakamlara hizmetleri anısına hediye paketleri verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Yardımcıları Ve Kaymakamlara Veda Yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN