Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlçe Belediye Yöneticileriyle Biraraya Gelen Başkan Çakır:

Giriş Tarihi: 15.7.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
İlçe Belediye Yöneticileriyle Biraraya Gelen Başkan Çakır:
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Battalgazi ve Yeşilyurt Belediye yöneticileriyle iftarda biraraya geldi.
Dede Korkut Lokantası’nda düzenlenen iftar programına Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanı sıra Genel Sekreter Arif Emecen, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı H.Uğur Polat, MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, Genel Sekreter Yardımcıları, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları ile Battalgazi ve Yeşilyurt Belediyesi yöneticileri katıldı.
“SAHADA OLUMLU YANSIMALARI OLACAK”
Programda kısa birer konuşma yapan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile Yeşilyurt Belediye Başkanı H.Uğur Polat, organizasyondan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür ederek, böyle bir organizasyonun hem sorunların istişare edilmesi, hem de işlerin koordineli bir şekilde yürütülmesi noktasında çok önemli olduğunu söylediler. Başkan Çakır’ın önderliğinden dolayı da ayrıca teşekkür eden Başkanlar, burada yapılan istişarelerin hizmet olarak sahada olumlu yansımalarının olacağını kaydettiler.
“HİZMET ANLAMINDA İŞİMİZ KOLAYLAŞACAK”
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise yaptığı selamlama konuşmasında Büyükşehir Belediyesi ile merkez ilçe belediyelerinin şehrin geleceği adına aynı hizmet ve sorumluluğu hep birlikte üstlendiklerini belirterek, “Altyapısıyla, üstyapısıyla sosyal belediyecilik imkanlarını insanlarımıza verebilmek için gayret ediyoruz. İş yoğunluğundan dolayı biraraya gelemiyoruz. Ramazan ayı bunun için bir fırsat oldu ve biraraya geldik. Büyükşehir ve ilçe belediyelerimiz olarak halkımızla birlikte Ramazan ayını dolu dolu geçirdik. Her bölgede, insanımızın ulaşabileceği organizasyonlar yapıldı. Dayanışma ve yardımlaşmalar kat kat artmış oldu. Yardıma muhtaç insanlarımıza el uzatmaya çalıştık. Bundan sonraki süreç içerisinde bizlerin biraraya gelmesi, birimlerin kendi içerisinde zaman zaman toplantılar düzenlemesi, istişarelerde bulunması, hizmet anlamında işimizi çok daha kolaylaştıracaktır. Çünkü biz, aynı çarkın dişlileriyiz. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyoruz. Bu bir başlangıç olsun ve Ramazandan sonra da bu tür organizasyonları sürdürelim” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlçe Belediye Yöneticileriyle Biraraya Gelen Başkan Çakır:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN