Kula Hem’den 53 Farklı Kurs

Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:18
Kula Hem’den 53 Farklı Kurs
’nın Kula ilçesinde Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü tarafından, 2014-2015 eğitim öğretim yılının birinci döneminde 53 ayrı alanda kurs açıldığı öğrenildi.
Halk Eğitim Merkezi Müdür vekili Adem Sümen 2014 - 2015 eğitim öğretim döneminin ilk döneminde 53 branşta kurs açıldığını ve bu kurslardan 940 kursiyerin faydalandığını söyledi.
Birçok alanda şimdiye kadar hiç açılmamış kursların da açıldığını kaydeden Sümen, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü olarak verilen eğitimleri çok daha iyi yerlere taşımayı hedeflediklerini söyledi. Sümen, 2014-2015 eğitim öğretim yılında vatandaşların istek ve taleplerine yönelik kurslar açmayı planladıklarını kaydederek, "Kurs faaliyetlerimizin tüm vatandaşlara yayılması ve duyulması için her türlü çaba gösterilmektedir. Vatandaşlarımızın her zaman her yerde her durumda yaygın eğitim hizmetlerinden yararlanabilmesi için tüm çalışanlarımız her türlü yardım ve desteklerini vereceklerdir. İlçemizde kurs etkinliklerimizi yayabilmek için kurum ve kuruluşlarla, vakıflarla, belediye ve sivil toplum kuruluşları ile işbirliği arayışları sürdürülmektedir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kula Hem’den 53 Farklı Kurs
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN