Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şehzadeler Spor Kulübü İlk Genel Kurulunu Yaptı

Giriş Tarihi: 8.3.2015 09:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Şehzadeler Spor Kulübü İlk Genel Kurulunu Yaptı
Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ilk genel kurulunu yaptı. Aralık ayında kurulan Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü başkanlığına Avukat Ali Özyiğit seçildi.
Şehzadeler Belediyesi Kent konseyi toplantı salonunda yapılan genel kurulda yeni yönetim seçilerek görevine başladı. Kurucu kulüp başkanı Olan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik kulüp bünyesinde takım branşlarının yanında ferdi branşların da olacağını ifade etti.
Geçtiğimiz Aralık ayı itibarı ile kurulan Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ilk genel kurulunu geçtiğimiz gün gerçekleştirdi. Şehzadeler Belediyesi Kent Konseyi toplantı salonunda yapılan genel kurul toplantısında yapılan oylamayla Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanlığına Avukat Ali Özyiğit seçildi.
Şehzadeler Belediyesi bünyesinde kurulan spor kulübüyle gençlerin spor yapmaları ve kötü alışkanlıklardan uzak durması için gerekli tüm çalışmayı yapacaklarını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Bilindiği gibi göreve geldiğimiz günden beri sürekli olarak sporun her branşına gereken desteği belediye olarak gösterdik, göstermeye de devam edeceğiz. Geçtiğimiz aralık ayı sonu itibarı ile belediyemiz bünyesinde Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nü kurarak faaliyete geçirdik. Bugün de gençlerimize hizmet edecek olan kulübümüzün ilk genel kurulunu yapmış bulunmaktayız. Ben kulüp başkanlığına seçilen ve kendisi de bir güreşçi olan Avukat Ali Özyiğit kardeşime ve yönetimine başarılar dilerim” dedi.
“GENÇLER İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
Geçmişte kendisinin de güreş sporuyla uğraştığını dile getiren Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Özyiğit, “Öncelikle böylesine güzel bir görevi bana uygun gören tüm üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Biz Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü olarak tüm yönetim kadememiz ile gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması ve büyük başarılar sağlaması için çalışmalarımızı yapacağız. Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübümüzün çatısında muay thai, güreş, kick boks gibi ferdi branşların yanına futbol, basketbol gibi takım branşları da yer alacak. Daha sonraki dönemlerde halkımızdan gelen talepler doğrultusunda yeni branşlarda açmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.
Yapılan genel kurul toplantısında Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanlığına Avukat Ali Özyiğit seçilirken, Başkan yardımcılığına Ahmet Demirarslan, Kulüp sekreterliğine Ediz Barış, Saymanlığına Emre Kurt, yönetim kurulu üyeliklerine ise Nurettin Apak, Yalçın İlyas Acun ve Sercan Hüncan seçildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehzadeler Spor Kulübü İlk Genel Kurulunu Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN