ET Üreticilerinden Eryılmaz’a Destek

Giriş Tarihi: 9.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
ET Üreticilerinden Eryılmaz’a Destek
Kırmızı Et Üreticileri Birliği Olağan Mali Genel Kurulu’na katılan Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili aday adayı Hasan Eryılmaz’a et üreticileri birliği üyeleri destek verdi.
MHP Manisa Milletvekili aday adayı Hasan Eryılmaz, geçtiğimiz günlerde Mali Genel Kurulu’nu gerçekleştiren Kırmızı Et Üreticileri Birliği’nin Olağan Kurulu’na katıldı.
Birlik Başkanı Doğan Ensivri, açılış konuşmasında genel kurula katılan üyelere teşekkür ederek yönetim kurulu olarak üyelerine en iyi şekilde hizmet verdiklerini dile getirdi. Genel Kurulun ardından öğle yemeğinde et üreticileri ile bir araya MHP Manisa Milletvekili aday adayı Hasan Eryılmaz, üreticilerinin sorunlarını dinledi.
Üyeler, Hasan Eryılmaz’ın Veteriner Hekimleri Odası Başkanlığı görevindeyken yaptığı hizmetlere dikkat çekerek Eryılmaz’a teşekkür etti. Et üreticilerinden tam destek alan Eryılmaz, önceki görevlerinde olduğu gibi bundan sonra da aynı anlayışla hizmet etmeye devam edeceğini bildirdi.
“SADECE BUGÜN SİZİNLE DEĞİLİM”
Eryılmaz, “Ben Hasan Eryılmaz, sadece bugün sizinle değilim. Önceki görevlerimde nasıl sizlerle birlikte olduysam bundan sonra da olmaya devam edeceğim. Üreticilerimizin sıkıntılarını çok iyi biliyorum. Bu noktada çözüm için elimden geleni yapacağım. Allah bize böyle bir yol nasip etti. Nasip olurda bu noktada bizlere bir görev verilirse canla başla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ET Üreticilerinden Eryılmaz’a Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN