Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yunusemre Belediyesi Başkan Yardımcılığına Hakan Yılmazbaş Getirildi

Giriş Tarihi: 9.3.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 14:46
Yunusemre Belediyesi Başkan Yardımcılığına Hakan Yılmazbaş Getirildi
Geçtiğimiz haftalarda Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Şule Uygur’un ardından, Yunusemre Belediyesi Destek Hizmetler Müdürü olan Hakan Yılmazbaş’ın da Belediye Başkan Yardımcılığına getirildiği açıklandı. Yılmazbaş’la birlikte Yunusemre Belediyesinde başkan yardımcısı sayısı beşe yükselmiş oldu.
Yaklaşık 20 yıllık devlet memuru olan Hakan Yılmazbaş, 1996 Yılında TEDAŞ’da devlet memurluğuna ilk adımı attı. TEDAŞ’da Satın alma şefliği, İdari İşler şefliği ve İnsan Kaynakları şefliği görevlerinde bulunan Yılmazbaş, TEDAŞ’ın özelleşmesi ile Belediyesi’ne atandı. Manisa Belediyesi’nde Sosyal Yardım İşleri Şefi ve Fen İşleri Müdürlüğü Şefliği görevlerinde iken Büyükşehir Yasası ile yeni kurulan 2 ilçeden biri olan Yunusemre Belediyesi’ne atanan Yılmazbaş, Destek Hizmetler Müdürlüğü’nde şef ve Destek Hizmetler Müdürlüğü yaptı. Destek Hizmetler Müdürlüğü görevini başarı ile sürdüren Yılmazbaş, Yunusemre Belediyesi Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin talimatı ile Başkan Yardımcılığı görevine getirilen beşinci isim oldu.
Kendisine verilen bu görevden dolayı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye, teşekkür eden Yılmazbaş, “Yaklaşık 20 yıldır devlet memurluğu görevindeyim ve şahsıma verilen her görevi hakkı ile yerine getirdim.’’ dedi.
Yunusemre Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak Manisa ve Yunusemre ilçesine büyük hizmetleri kazandırmak için sürekli çalıştıklarını ve gece gündüz demeden ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz diyen Yılmazbaş, Yunusemre ilçesi hem yüzölçümü hem de nüfus olarak Manisa’nın en büyük ilçesi, bu yüzden çok çalışmamız gerekiyor. Ben ve mesai arkadaşlarım Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’nin talimatları doğrultusunda ilçemize faydalı olmanın mücadelesini vereceğiz.” dedi.
Evli ve 1 Kız çocuğu babası olan Hakan Yılmazbaş ayrıca Türk Kızılay’ı Manisa Şubesi Yönetim Kurulu üyeliği görevinde bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yunusemre Belediyesi Başkan Yardımcılığına Hakan Yılmazbaş Getirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN