Uysal, Mevcut Başkanı Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 10.3.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Uysal, Mevcut Başkanı Ziyaret Etti
Kula Süt Üreticileri Birliği Başkan adayı Harun Uysal, mevcut başkan Mustafa Uygun’u iş yerinde ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı ve yapılacak genel kongrede destek istedi.
Ziyarette konuşan Kula Süt Birliği Başkan adayı Harun Uysal, süt birliğinin aile ekonomisi ve üreticide büyük önem taşıdığını vurgulayarak, “15 Mart tarihinde yapılacak olan Kula Süt Üreticileri Birliği Genel Kongresinde başkanlığa aday oldum. Mevcut Başkan Mustafa Uygun’u ziyaret ederek yapılan son çalışmalar hakkında bilgiler almak ve başkanımızın hatırını sormak istedim. Süt Üreticileri birliği ekonomide ve aile bütçesinde büyük katkılarının olduğu bir birliktir. Kula Süt Üreticileri Birliğini bu günlere getiren eski başkanlarımız ve mevcut başkanımız Mustafa Uygun’a çok teşekkür ediyorum. Yapılacak kongreden sonra başkan seçilirsem üreticilerimiz ile bir olup, daha güzel çalışmalara imza atmaya çalışacağız. Ayrıca Mevcut başkanımız Mustafa Uygun’un tecrübelerinden faydalanmak istiyorum. Bugüne kadar yapmış olduğu hizmetler adına canı gönülden teşekkür ederek birliğimizin çıtasını daha yükseğe çıkarmak için çalışacağız.” şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kula Süt Üreticileri Birliği Mustafa Uygun, ziyarette bulunan Başkan adayı Harun Uysal ve yönetimine başarılar dileyerek, “15 Mart tarihinde yapılacak olan kongrede başkan adayı olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uysal, Mevcut Başkanı Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN