Yunusemre’den Muhtarlara Bilgisayar Dağıtımı Sürüyor

Giriş Tarihi: 11.3.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Yunusemre’den Muhtarlara Bilgisayar Dağıtımı Sürüyor
Yunusemre Belediyesi, bilgisayar kurslarını başarıyla tamamlayarak sertifikalarını alan muhtarlara, dizüstü bilgisayar dağıtmaya devam ediyor.
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen bilgisayar dağıtım töreninde sertifikalarını alan 11 muhtara dizüstü bilgisayar verildi. Törene Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Mustafa Süzer ve muhtarlar katıldı. Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak, bilgisayar kurslarında başarılı olan muhtarlara daha önceden bilgisayar dağıtımı yaptıklarını vurgulayarak, bugün de diğer 11 muhtara dizüstü bilgisayar dağıttıklarını kaydetti.
Şiyak, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin muhtarlara daha önceden verdiği sözü tuttuğunu belirterek, “Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi, muhtarlarımızın kurs eğitimlerinin ardından dizüstü bilgisayar verme sözünü tuttu. Daha önce sertifikalarını alan muhtarlara 38 tane bilgisayar dağıtımı yapıldı. Şuanda da 11 muhtarımıza bilgisayar dağıtımı yaptık. 89 mahallemizdeki muhtarlarımızın hepsine dizüstü bilgisayar yardımında bulunacağız.” dedi.
“BAŞKANIMIZ SÖZÜNÜ TUTTU”
Yunusemre Muhtarlar Derneği Başkanı Bedriye Pehlivan ise Yunusemre Muhtarlar Derneği olarak, Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye bilgisayar talebinde bulunduklarını belirterek, “Başkanımız bize verdiği sözü tutarak bilgisayar kursunu tamamlayıp sertifikalarını alan muhtarlarımıza bilgisayar dağıtımı yaptı. Sayın Mehmet Çerçi’ye ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Diğer dizüstü bilgisayarlarını alamayan muhtarlarımıza da üçüncü etap dağıtım törenimiz olacak. “ şeklinde konuştu.
Muhtarlar dağıtım töreninin ardından hatıra fotoğrafı çektirerek, memnuniyetlerini dile getirdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yunusemre’den Muhtarlara Bilgisayar Dağıtımı Sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN