Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ahat Aksoy: “Biz Sadece Yaptıklarımızı Anlatalım”

Giriş Tarihi: 22.3.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 22.3.2015 14:09
Ahat Aksoy: “Biz Sadece Yaptıklarımızı Anlatalım”
AK Parti Salihli İlçe Başkanı Ahat Aksoy, “Biz bugüne kadar sadece yaptıklarımızı anlatalım o zaten bize yetecek” dedi.
AK Parti Salihli ilçe yürütme ve yönetim kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri ile parti lokalinde kahvaltıda bir araya geldi. Yoğun ilgi gösterilen kahvaltıda konuşan AK Parti Salihli İlçe Başkanı Ahat Aksoy, AK Parti hükümeti döneminde yapılanlara vurgu yaptı. Aksoy, yatırımlara da değinerek, "18 yaşından küçüklere ücretsiz sağlık hizmeti, şehit ve gazi yakınları, engelli ve engelli yakınları ile 65 yaş üstü yaşlılara maaş bağlanmasını, IMF’ye borçların ödenmesi, hastaların sıra çilesine ve istediği hastanede muayene olması gibi daha bir çok imkan bizim iktidarımız döneminde gerçekleştirildi. Biz bunları anlatalım. Biz bu yapılanlardan öncesini unutturmayalım ama yapılanları da anlatalım. Tekrar tekrar anlatalım ki insanlarımız koalisyon dönemleri ile bu dönemi kıyaslasınlar" diye konuştu.
Salihli’de de birçok yatırım yapıldığının altını çizen Aksoy, şöyle konuştu:
"Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, 500 kişilik Kız Öğrenci Yurdu, üniversitenin önündeki köprülü kavşak, Çapaklı Mahallesi’ne yapılan Sağlık Ocağı, Sart Mustafa İlköğretim Okulu, Sosyal Bilimler ve Türkbirliği Liseleri gibi daha birçok yatırımı biz yaptık. Peki rakiplerimiz ne yaptı? Hiçbir şey yapmadılar. Sadece MHP açısından söylüyorum milliyetçiliği, türklüğü ve bayrağı sömürd��ler ve sömürmeye de devam ediyorlar. Milliyetçilik iş yapmaktır. Devlete ve millete hizmet etmektir. Biz devlete, millete hizmet ettik. Hizmet ettiğimiz içinde yüzde 50’nin üzerinde oy aldık. Biz bu hizmetin devam etmesi için yaptıklarımızı her gittiğimiz ortamda anlatacağız. Anlattıklarımız sadece burada kalmasın. Siz bizim uçbeylerimizsiniz. Siz anlatın ki başarımız artarak devam etsin."
Toplantıya, Salihli İlçe Kadın Kolları Başkanı Ülkü Yavuzer, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fethi Söğüt, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, mahalle temsilcileri ve partililer katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahat Aksoy: “Biz Sadece Yaptıklarımızı Anlatalım”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN