Öğretmen Ve Öğrenciler Birlikte Okulu Boyadı

Giriş Tarihi: 24.3.2015 09:18 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 10:11
Öğretmen Ve Öğrenciler Birlikte Okulu Boyadı
Kula Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri güzel bir birliktelik örneği göstererek okullarını boyadılar.
’nın Kula ilçesinde eğitim öğretim faaliyeti veren Kula Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi güzel bir dayanışma ve birlikteliğe ev sahipliği yaptı. Okulun müdüründen, öğrencisine, hizmetlisinden öğretmenine kadar herkes gönüllük esasına dayalı olarak okulu boyayarak yenilenmesini sağladı.
Yapılan çalıma hakkında bilgi veren Kula Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Metin Damar, "Başarılı bir eğitimin ilk şartı huzurlu ve sağlıklı bir eğitim ortamından geçmektedir. Okulumuz bu ilkeden hareketle Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından şubat ayı içinde okulumuza bağışlanan boyalarla okulumuz sınıf ve dış cephe boyamasını gerçekleştirdi. Gönüllülük esasına göre yapılan çalışmada okulumuz yardımcı hizmetli, öğretmen ve öğrencileri faaliyette yer alıp okulumuzun daha güzel ve temiz bir görünüm kazanmasını sağladılar. Fedakar öğretmenlerimiz derslerinin olmadığı saatlerde boyama faaliyetinde bizzat yer almışlardır. Bu çalışmanın sonucu olarak, daha güzel bir eğitim ortamına kavuşan okulumuzda başarıyı artıracağı düşünülmektedir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz." dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğretmen Ve Öğrenciler Birlikte Okulu Boyadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN